Nová dimenzia mužskej starostlivosti o vlasy: Nový [3D]MEN
Autor(ka) : Zuana
Dátum a čas : 10.10.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Pokiaľ ide o vlasy, muži oceňujú účinné produkty, okamžitý efekt a jasné benefit. Muži chcú mať vlasy hotové za pár sekúnd. Chcú sofistikovaný look, ktorý je cool a vytvoriteľný bez ná-mahy. Rýchle riešenia sú alfa a omega. S novým [3D]MEN prichádza nová úroveň mužskej starostlivosti o vlasy, pretože ponúka dokonalé odpovede na všetky potreby v rámci starost-livosti aj styling, ktoré dnešný moderný muž môže mať. [3D]MEN v novom dizjane ponúka vylepšené portfolio šiestich produktov starostlivosti a troch stylingových zbraní, ktoré sú dostupné v partnerských salónoch Schwarzkopf Professional od septembra 2014.

Pokiaľ ide o vlasy, muži oceňujú účinné produkty, okamžitý efekt a jasné benefit. Muži chcú mať vlasy hotové za pár sekúnd. Chcú sofistikovaný look, ktorý je cool a vytvoriteľný bez námahy. Rýchle riešenia sú alfa a omega. S novým [3D]MEN prichádza nová úroveň mužskej starostlivosti o vlasy, pretože ponúka dokonalé odpovede na všetky potreby v rámci starostlivosti aj styling, ktoré dnešný moderný muž môže mať. [3D]MEN v novom dizjane ponúka vylepšené portfolio šiestich produktov starostlivosti a troch stylingových zbraní, ktoré sú dostupné v partnerských salónoch Schwarzkopf Professional od septembra 2014.

 

[3D]MEN je prvou značkou Schwarzkopf Professional, ktorá bola vytvorená výhradne pre mužov a spĺňa ich náročné požiadavky. Všetky produkty starostlivosti sú založené na technológii [3D] Tricho-System, ktorá sa stará o vlasy, pokožku hlavy a korienky. Zároveň táto technológia: [1] poskytuje vynikajúce účinky, [2] prináša okamžitý a citeľný osviežujúci efekt, [3] využíva účinky vedecky overených aktívnych zložiek.

Inovatívne stylingové produkty umocňujú celkový zážitok z [3D]MEN Profesionálne produkty poskytujú maximálny stylingový účinok vo všetkých troch dimenziách mužského styling: [1] fixácia, [2] textúra a [3] definícia. Všetky nové produkty prichádzajú v pôsobivom čiernom dizajne, s osviežujúcou mužnou vôňou a vysoko účinnými zložkami.

 

Profesionálne rady of expertov na mužské vlasy

“Muži boli v salónoch občanmi druhej kategórie príliš dlho. Produkty špeciálne pre nich ako [3D]MEN sú pre salón jednoznačne konkurenčnou výhodou”, hovorí Matty Conrad, kaderník a majiteľ najvychytenejšieho barbershopu v Kanade. Matty Conrad a John Gillespie, Globálny Care Ambassador Schwarzkopf Professional, sú skutočnými expertmi na mužskú klientelu. Obaja dokážu kaderníkom profesionálne poradiť, ako  majú pristupovať k mužom v ich salóne a ako si získať ich vernosť prostredníctvom dodatočných služieb. Spoločne s tímom expertov Schwarzkopf Professional, John Gillespie a Matty Conrad vytvorili inšpirujúce služby a postupy.

 

Rýchle služby s [3D]MEN

Muži očakávajú v salóne iný prístup ako ženy. Chcú mať všetko rýchlo za sebou a nechcú budiť príliš veľkú pozornosť. Súčasne vyžadujú odbornosť a profesionálny výkon. [3D]MEN ponúka tri rýchle služby starostlivosti pre mužov, ktoré z nich urobia verných zákazníkov. Popri obligátnom strihu stačí päť minút navyše na dodatočnú službu pre rôzne typy vlasov.

[3D]MEN starostlivosť

 

Kolekcia starostlivosti [3D]MEN s trojakým účinkom posilňuje vlasy, osviežuje pokožku hlavy a aktivuje vlasové korienky. Obashuje produkty určené pre normálne vlasy, nadmerne mastnú pokožku, proti lupinám a proti vypadávaniu vlasov.

 

OSVIEŽENIE pokožky

 

ČISTENIE vlasov a pokožky

 

STYLING

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.