Spolupatričnosť a pomoc je dôležitá!
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 4.10.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Vždy sa dá pomôcť, a aj málo môže byť niekedy veľa, ak sa pomáha nezištne a tým, ktorí to potrebujú. A Fruxi Fresh ukázali, že vedia pomáhať tam, kde je to potrebné.

Vždy sa dá pomôcť, a aj málo môže byť  niekedy veľa, ak sa pomáha nezištne a tým, ktorí to potrebujú. A Fruxi Fresh ukázali, že vedia pomáhať tam, kde je to potrebné. 

V uplynulých dňoch sa uskutočnila zaujímavá akcia pri príležitosti  10. výročia „Ubytovacieho zariadenia Ligy proti rakovine“, slúžiaceho pre potreby rodičov hospitalizovaných detských onkologických pacientov na Kramároch. Jeho cieľom je poskytovať bezplatné ubytovanie rodičom onkologicky chorých detí, ktoré na liečbu dochádzajú z celého Slovenska a zabezpečiť tak základnú potrebu dieťatka - mať v náročnom období zaťažujúcej liečby pri sebe najbližšieho človeka, a tým mu zabezpečiť čo najlepšiu psychickú pohodu, podporu, pohodlie a pocit bezpečia. A 100% šťavy FRUXI  FRESH  od slovenského výrobcu sú  značka, ktorá sa snaží  podporovať  a edukovať  zdravú výživu pre deti,  mamičky a rodiny. Preto sa rozhodli podporiť aj takúto malú, ale dôležitú a zmysluplnú akciu.

„Túto akciu vnímame ako štart našej spolupráce  s Ligou proti rakovine SR a budeme i naďalej hľadať možnosti spolupráce, aby sme  prispeli aspoň trošku  všade tam, kde budeme môcť.“ spomenula Andrea Guzlejová, brand manažérka značky FRUXI FRESH.
10. výročie bolo neformálnym rodinným stretnutím, kde sa zišli tie rodiny, ktoré za posledných 10 rokov služby tohto ubytovacieho zariadenia využili.  „Vážime si podporu, nech už bola v akejkoľvek podobe a forme. Sme radi, že i vďaka nej sme mohli vytvoriť prijemnú spomienkovú slávnosť pre ľudí, ktorí si v priebehu uplynulých rokov prešli náročným životným obdobím a potrebovali pomocnú ruku. V Lige proti rakovine sme radi, že vďaka podpore a dôvere tak verejnosti, ako i našich partnerov, máme možnosť realizovať zmysluplné projekty, ktorých úžitok a efektívnosť sa denne potvrdzujú,“  uviedla Ing. Eva Kováčová, výkonná riaditeľka LPR SR.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.