Pomôžte nájsť unikátneho domáceho miláčika. Odmena 100 000 Skittles!
Autor(ka) : Petra
Dátum a čas : 27.8.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Stratil sa nový, celkom unikátny druh domáceho miláčika – mráčik Punťo. Naposledy bol videný na bratislavskej Kolibe, kde za náhlej, veľkej búrky zmizol svojej majiteľke z očí. Na nálezcu čaká bohatá odmena!

Stratil sa nový, celkom unikátny druh domáceho miláčika – mráčik Punťo. Naposledy bol videný na bratislavskej Kolibe, kde za náhlej, veľkej búrky zmizol svojej majiteľke z očí. Na nálezcu čaká bohatá odmena!

Pri obvyklom večernom venčení sa stratil špeciálny domáci miláčik Punťo, ktorý je ikonou nového trendu domácich miláčikov. Naposledy bol videný so svojou paničkou, ktorej zrejme ušiel pri prechádzke na Kolibe po tom, čo sa strhla veľká búrka. Podľa majiteľky nie je vylúčené, že bol unesený.

Nálezcu odmena neminie!

Každá pomoc pri hľadaní je vítaná. Punťo sa môže skrývať kdekoľvek, vrátane neobvyklých miest, ako sú napríklad väčšie meteorologické stanice či stánky s cukrovou vatou. Bližšie informácie o postupe v hľadaní Punťa nájdete na stránkach www.hladasapunto.sk, kde budú uverejňované najnovšie správy od všetkých, ktorí Punťa niekde videli. Majiteľka Punťa sa zaviazala dať nálezcovi jej domáceho miláčika 100 000 farebných cukríkov SKITTLES.

Mráčik Punťo patrí medzi nové druhy domácich maznáčikov, je to kríženec plemena Cumulonimbus a plemene Stratoskittles a na Zem sa dostal pri vzácnom meteorologickom jave, keď sa na oblohe objavila obrátená dúha. Svoju farbu mení podľa nálady. Väčšina odtieňov vyjadruje jeho pozitívne rozpoloženie, iba v jeho tmavošedom stave sa neodporúča k nemu približovať, pretože môže začať metať blesky. Ak ho nájdete v tejto farbe, dávajte pozor na ruky a kontaktujte majiteľku.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.