Ako nosiť džíny a byť „in“
Autor(ka) : Jana Osuska
Dátum a čas : 7.9.2001 19:04
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Chcete vo svojich kovbojských nohaviciach vyzerať fakt super? Držte sa pri ich výbere našich rád. Pri tomto druhu nohavíc je veľmi dôležité, aby ste si zvolili typ texasiek vhodný pre vašu postavu. Najideálnejšie sú tmavšie, dlhé a úplne rovné. V tých vyzerá dobre skoro každá žena. Samozrejme ak nemá 40 kíl nadváhy. Ale ani to nie je problém, poviete si, že ste Američanka a pokojne vybehnete do ulíc v obtiahnutých džínach, pretŕčať svoje jedno krajšie kilo ako druhé. Nemusí to však mať želaný úspech, naši muži sú omnoho kritickejší ako americkí, možno to bude tým, že sú aj omnoho krajší.

Ak cez boky nemáte ideálnych deväťdesiat a vašou problémovou partiou je zadok, rozhodne sa vyhýbajte rifliam bez vreciek a obtiahnutým rifliam so zvýrazneným pásom. Ideálne sú pre vás bokovky strihané do zvona. Pokiaľ vás nad majestátnym pozadím nezdobí osí driek, vyhnite sa kombinácii riflí a krátkych tričiek odhaľujúcich brucho.
Pokiaľ je celá vaša postava viac menej baroková a pokojne by ste mohli byť obľúbenou modelkou Rubensa, rozhodne sa vyhýbajte všetkým rifliam bledých odtieňov. Vyberte si niečo s ležérnym strihom a trochu širšími nohavicami s pozdĺžnym vzorom. Tiež vám lepšie sadnú bokovky. / Bokovka v tomto prípade neznamená, mimomanželský sexuálny styk, ale nohavice ktoré sa začínajú pod bedrami/.
Mohla by ste byť rodnou sestrou Twiggy? Máte prsia ako štrnásťročná a postavu ako dvanásťročná? Zabudnite na úplne obtiahnuté džíny, budete v nich vyzerať skôr komicky ako sexy. Muži starší ako osemnásť rokov si zväčša na kostry potiahnuté denimom, napriek všeobecnej mienke žien, nepotrpia. Vy si môžete dovoliť množstvo výrazných vzorov a rozkošných „tretiek“ / strapčeky, volániky, štrasy/. Môžete mať rifle, ktoré zvýraznia váš driek a na nich ešte opasok s veľkou sponou…
Pre ženy ktoré príroda obdarila nohami o polovicu kratšími ako má Adriana Sklenaříková sú úplne nevhodné skrátené džíny. Zmierte sa s tým, že capri nohavice nevymysleli pre vás. Rovnako by ste sa radšej mali vyhnúť rifliam ktoré sú zospodu rozstrihnuté. Ideálne sú pre vás vysoké podpätky a rifle ktoré siahajú do polovice podpätku. Práve pre vás sú ideálne texasky s vysokým pásom.
K rifliam si môžete obliecť rovnako džínový vrch, ako rôzne bláznivé tričká, pulóvre a saká. Nechajte sa inšpirovať celebritami a vyberte si tričko s veľkým vzorom. Môžete vyskúšať americkú či britskú zástavu, meno vašej obľúbenej hviezdy…
K rifliam sa skvele hodia topánky na vyššom podpätku, alebo zaujímavo riešené čižmičky. Krátka bundička, či kovbojský klobúk síce nie sú povinné, ale dodá vám to na imidži.
Líčenie k trochu divokému riflovému vzhľadu zvoľte skôr prirodzené. Hitom jesene sú všetky odtiene čokoládovej. V tejto farbe by ste mala mať rúž aj lak. Oči stačí len jemne orámovať nevtieravými tieňmi a mihalnice pretrieť hnedou mascarou a váš vzhľad bude dokonalý. Nezabudnite vymeniť váš chladný letný parfém za niečo, čo vás bude svojou vôňou prehrievať. Vyskúšajte zmyselné vône ako Hypnotic Poison, Le Feu d´Issey, Rush 2…

©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.