Twix vylepší jeseň limitovanou bielou novinkou
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 19.9.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Spoločnosť Mars prichádza v septembri na trh s limitovanou edíciou Twix White. Tradičná a obľúbená tyčinka Twix sa na jeseň netradične zahalí do lahodnej bielej čokolády. Twix White sa na slovenskom trhu objavila už v roku 2008 a získala si u spotrebiteľov takú obľubu, že sa stala najúspešnejšou limitovanou edíciou zo všetkých tyčiniek spoločnosti Mars. Milovníci bielej čokolády si tak na jeseň opäť prídu na svoje.

Spoločnosť Mars prichádza v septembri na trh s limitovanou edíciou Twix White. Tradičná a obľúbená tyčinka Twix sa na jeseň netradične zahalí do lahodnej bielej čokolády. Twix White sa na slovenskom trhu objavila už v roku 2008 a získala si u spotrebiteľov takú obľubu, že sa stala najúspešnejšou limitovanou edíciou zo všetkých tyčiniek spoločnosti Mars. Milovníci bielej čokolády si tak na jeseň opäť prídu na svoje.

 

„Od uvedenia  limitovanej edície Twix White máme vzhľadom na jej úspešnosť v roku 2008 veľké očakávania. Veríme, že ju spotrebitelia prijmú minimálne tak  pozitívne ako v minulosti“ hovorí Brand manažér značky Twix, Radovan Veselý. „Vznik limitovanej edície je veľmi zaujímavý tým, že sa vo výrobe zastavia všetky linky, tie sa dôkladne vyčistia a až potom sa môže začať vyrábať tyčinka poliata bielou čokoládou namiesto mliečnej hnedej. Výraz limitovaná edícia je tak skutočne na mieste,“ dodáva Radovan Veselý.

Oslaďte si život v sychravých  jesenných dňoch tyčinkou Twix White, ktorá sa tradične skladá z chrumkavej sušienky, obľúbeného karamelu a bielej čokolády, ktorá je o niečo sladšia ako tmavá a má vanilkovú príchuť. Môžete sa tak pomaly naladiť na nadchádzajúce vianočné obdobie.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.