S tabletom Samsung GALAXY Tab3 sa učenie stane zábavou
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 31.8.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Tablet ponúka intuitívne a hravé zážitky primerané veku dieťaťa s bohatým, interaktívnym a vzdelávacím obsahom, ktorý sa bude páčiť aj rodičom.

Tablet ponúka intuitívne a hravé zážitky primerané veku dieťaťa s bohatým, interaktívnym a vzdelávacím obsahom, ktorý sa bude páčiť aj rodičom.

 

Popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie Samsung Electronics Co. Ltd. dnes predstavila nový tablet GALAXY Tab3 Kids určený špeciálne pre deti. Prístroj je plný vzdelávacích hier a aplikácií, vrátane tých v slovenskom jazyku. Samozrejmosťou sú aj bezpečnostné prvky, ktoré vyplynuli z požiadaviek rodičov.

 

„Nie je tajomstvom, že deti používajú technológie viac ako kedykoľvek predtým," hovorí JK Shin, výkonný riaditeľ a vedúci IT a mobilných komunikácií spoločnosti Samsung Electronics. „Bola to pre nás príležitosť vytvoriť zariadenie presne pre deti, zariadenie, ktoré im ponúkne intuitívne a hravé zážitky primerané ich veku s bohatým, interaktívnym a vzdelávacím obsahom, ktorý sa bude páčiť aj rodičom."

 

Samsung GALAXY Tab3 Kids má celý rad predinštalovaných vysoko oceňovaných detských aplikácií a prístup do obchodu Kid 's Store, ktorý je zameraný na využívanie technológií pri vzdelávaní detí. Tento obsah je tvorený vzdelávacími, hernými i zábavnými aplikáciami a elektronickými knihami. Tablet ponúka rodičom možnosť povoliť, pomocou správcu aplikácií, prístup deťom len k určitým aplikáciám.

 

Pri vývoji tabletu Samsung GALAXY Tab3 Kids brali tvorcovia ohľad predovšetkým na záujmy detí. Preto je tablet vybavený funkciou časového zámku, ktorý rodičom umožňuje nastaviť konkrétne časové rozmedzie, v ktorom môžu deti tabliet používať. Akonáhle vyhradený čas uplynie, zobrazí sa obrazovka informujúca o uzamknutí prístroja a tablet možno odomknúť iba pomocou hesla, ktoré zadá rodič alebo iný dospelý. Táto funkcia umožní rodičom dohliadnuť na to, aby ich deti netrávili s inteligentnými zariadeniami nadmerné množstvo času.

 

Po technickej stránke je Samsung GALAXY Tab3 Kids vybavený dvojjadrovým procesorom s taktom 1,2 GHz, 3Mpix fotoaparátom na čelnej strane a 1,3 Mpix fotoaparátom na zadnej strane a ponúka výkon aj funkčné vlastnosti, ktoré sú charakteristické pre tablety z radu Samsung GALAXY. Prístroj je pritom navrhnutý tak, aby deťom ponúkol zábavnú a interaktívnu skúsenosť.

 

K tabletu Samsung GALAXY Tab3 Kids sa bude tiež predávať obal Kids Case uľahčujúci deťom držanie tabletu a umožňujúci používať ho v stojane v rôznych polohách. Súčasťou obalu Kids Case bude aj ergonomické pero C Pen. To môžu deti používať k zábavnému maľovaniu, ktoré nezanecháva stopy na iných predmetoch v domácnosti.

 

Samsung GALAXY Tab3 Kids bude uvedený do predaja na začiatku septembra v Kórei a následne počas septembra v Číne, Európe, USA, Afrike, Južnej Amerike a juhovýchodnej Ázii. Ponuka aplikácií dostupných prostredníctvom obchodu Kids Samsung Apps sa bude na jednotlivých trhoch líšiť.

 

V Slovenskej republike by sa tablet mal objaviť v predaji začiatkom októbra, cena zatiaľ nebola stanovená.

 

Multimediálny obsah a podrobnejšie informácie o prístroji získate na adrese:

www.samsungmobilepress.com.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.