Viete ako chutí pravé, šťavnaté leto?
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 11.6.2012 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Tradičná čokoláda Figaro predstavuje dve letné novinky – lahodné čokolády s novými ovocnými náplňami s príchuťou limetky a melóna. S čokoládami Figaro si osviežite leto a nemusíte ani nikam cestovať. Nové ovocné chute sviežej limetky a šťavnatého melóna vás unesú na pár minút do exotických krajín kamkoľvek pôjdete. Vezmite si so sebou kúsok exotiky na cestu do práce, na výlet do hôr, alebo na rodinný výlet na kúpalisko. Figaro prináša letné osvieženie ukryté v novej limitovanej edícii čokolád, ktoré sú najväčším favoritom tohto leta.

Tradičná čokoláda Figaro predstavuje dve letné novinky – lahodné čokolády s novými ovocnými náplňami s príchuťou limetky a melóna. S čokoládami Figaro si osviežite leto a nemusíte ani nikam cestovať. Nové ovocné chute sviežej limetky a šťavnatého melóna vás unesú na pár minút do exotických krajín kamkoľvek pôjdete. Vezmite si so sebou kúsok exotiky na cestu do práce, na výlet do hôr, alebo na rodinný výlet na kúpalisko. Figaro prináša letné osvieženie ukryté v novej limitovanej edícii čokolád, ktoré sú najväčším favoritom tohto leta.

 

Leto je obdobím prázdnin, dovoleniek a oddychu. Každý z nás si ho predstavuje inak – niekomu stačí horúce slnko, pláž a morské vlny, iní ocenia spoznávanie nových kultúr, alebo oddych na obľúbenej chate v spoločnosti blízkych. Dovolenka je dávno preč a vám ostali len spomienky, pár zabudnutých zrniek piesku na dne plážovej tašky a snedá pokožka? Alebo musíte trčať v práci a leto pozorovať z okna kancelárie? Ochutnajte sviežosť a bezstarostnosť leta ukrytú v lahodnej čokoláde Figaro s melónovou a limetkovou náplňou. Stačí ich mať po ruke. Vezmite si do práce šťavnatú limetkovú pochúťku a pripravte sa na chuť, ktorá vás inšpiruje a dodá vám energiu aj počas nudnej porady. Máte chuť na niečo bláznivo osviežujúce? Nezabudnite si do kabelky pribaliť melónovú čokoládu plnú letnej sviežosti a sladkosti červeného melóna. Nové Figaro čokolády si jednoducho zamilujete.

 

Limetka – štýlový citrón

Hľadáte to správne osvieženie počas horúcich letných dní? Exotická sladkokyslá chuť limetky je pre vás to pravé! Limetka v sebe skrýva výnimočné spojenie mierne kyslastej, až pikantnej chuti so sladkosťou. Štýlový citrón, ako ho volajú baristi, si získava stále viac priaznivcov, preto Figaro pre vás pripravilo novinku – Figaro Limetka. Úžasné spojenie lahodnej chuti čokolády s dvoma vrstvami náplní – mliečno-limetkový krém doplnený ovocnou limetkovou náplňou vás prekvapí vodopádom sviežosti. Vychutnajte si ju v spoločnosti priateľov a prekvapte ich exotickou sviežosťou čokolády Figaro Limetka.

 

Prílev melónovej sviežosti

Neviete si predstaviť leto bez osviežujúcej chuti a sladkosti melóna? Červený melón patrí medzi najobľúbenejšie letné ovocie, aj keď všetci vieme, že je to vlastne zelenina. Vďaka svojej výnimočne sladkej, lahodnej a šťavnatej chuti neodmysliteľne patrí do letnej výbavy každej rodiny. Figaro vie, čo máte radi a preto prináša letné čokoládové potešenie nielen pre veľkých, ale aj pre malých maškrtníkov. Dokonalá kombinácia mliečnej čokolády s dvoma náplňami – mliečno–melónový krém, doplnený ovocnou melónovou náplňou. V horúcich letných dňoch vám prinesie vytúžené osvieženie. Figaro Melón, to je láska na prvé ochutnanie!

 

Figaro Limetka, 100g

 

Mliečna čokoláda s dvoma náplňami – mliečno-limetkový krém kombinovaný s jemnou ovocnou náplňou s limetkovou príchuťou. Dokonalá kombinácia lahodnej čokolády a sviežej ovocnej chuti pre náročných maškrtníkov.   

 

´

 

 

 

 

 

Figaro Melón, 100g

 

Lahodná mliečna čokoláda ukrýva dva druhy jemných náplní – hviezdna kombinácia mliečno-melónovej chuti s ovocnou náplňou s príchuťou melóna z nej robí najdokonalejšiu formu letného osvieženia.

 

 

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.