Fotografujte a tlačte v špičkovej kvalite – Canon rozširuje svoje produktové kolekcie IXUS, PowerShot a PIXMA
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 12.10.2011 13:54
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Spoločnosť Canon rozširuje svoju ponuku prvotriednych produktov a predstavuje novú výnimočnú kolekciu digitálnych fotoaparátov a atramentových tlačiarní. Táto ponuka zahrnuje fotoaparáty série PowerShot a IXUS a tiež päť nových modelov tlačiarní PIXMA. Všetky nové produkty vám poskytnú špičkovú kvalitu od okamihu zachytenia snímky až po jej vytlačenie – sú totiž vybavené unikátnymi zobrazovacími technológiami z dielne Canon. Tie sú kombináciou mimoriadne kvalitných a presných komponentov s novými, zdokonalenými funkciami.

Fotografujte a tlačte v špičkovej kvalite Canon rozširuje svoje produktové kolekcie IXUS, PowerShot a PIXMA spoločnosť Canon rozširuje svoju ponuku prvotriednych produktov a predstavuje novú výnimočnú kolekciu digitálnych fotoaparátov a atramentových tlačiarní. Táto ponuka zahrnuje fotoaparáty série PowerShot a IXUS a tiežť nových modelov tlačiarní PIXMA. Všetky nové produkty vám poskytnú špičkovú kvalitu od okamihu zachytenia snímky až po jej vytlačenie sú totiž vybavené unikátnymi zobrazovacími technológiami z dielne Canon. Tie sú kombináciou mimoriadne kvalitných a presných komponentov s novými, zdokonalenými funkciami.


 

IXUS a PowerShot zoom, štýlový dizajn, kvalita a jednoduchá obsluha

K novým prírastkom do série IXUS patrí IXUS 1100 HS a IXUS 230 HS dva mimoriadne kompaktné fotoaparáty vybavené množstvom výkonných technológií a funkcií, s ktorými vytvoríte vynikajúce fotografie aj Full HD video so stereozvukom. Oba modely IXUS sa skvele osvedčia v prostredí so slabým osvetlením vďaka unikátnemu systému HS z dielne Canon, ktorý poskytuje výnimočnú obrazovú kvalitu v každej situácii.

Jeden z najtenších fotoaparátov svojho druhu, IXUS 1100HS sa vyznačuje výkonným 12x optickým zoomom, elegantným telom z nehrdzavejúcej ocele a univerzálnym 28 mm širokouhlým objektívom. Bezproblémové zobrazovanie zhotovených snímok a prístup k nastaveniam zaistí veľký 8,0 cm (3,2") dotykový displej PureColor II.

IXUS 230 HS je kombináciou elegantného, štýlového dizajnu, ktorý ponúkame v šiestich žiarivých farbách, a výkonného 28mm objektívu s 8x optickým zoomom. S hrúbkou len 22,1 mm je zároveň jedným z najtenších fotoaparátov svojho druhu. Pre užívateľov požadujúcich okamžité nakrúcanie videa v kvalite Full HD je IXUS 230 HS vybavený špeciálnym tlačidlom videozáznamu. Užívatelia tak môžu okamžite prepnúť z fotografovania vo vysokej kvalite na nakrúcanie videa.

Nový PowerShot SX150 IS je cenovo dostupný fotoaparát so superzoomom, vybavený množstvom zábavných a kreatívnych funkcií. Model PowerShot SX150 IS je určený na tvorbu fotografií aj HD videa mimoriadne jednoduchým a zábavným spôsobom. Stará sa o to snímač s rozlíšením 14,1 megapixela a pôsobivý 12x optický zoom ponúkajúci ohniskovú vzdialenosť 336mm, ekvivalentnú teleobjektívu. Získate tak flexibilitu a možnosť tvorby vysokokvalitných snímok blízkych aj vzdialených objektov. Kompaktný dizajn zas z tohto fotoaparátu robí dokonalého spoločníka na cesty a rodinné dovolenky.

Všetky tri fotoaparáty sú vybavené novým inteligentným systémom IS výkonnou technológiou, ktorá zhodnotí snímanú scénu a automaticky vyberie najvhodnejší optický režim IS zo siedmich možností[1], aby sa zamedzilo chveniu fotoaparátu a rozmazaniu snímok. Fotografie aj video tak vždy vytvoríte v optimálnej kvalite.

Tlač snímok tlačiarňami PIXMA

Medzi najkrajšie okamihy fotografovania patrí tlač a zdieľanie zhotovených snímok s blízkymi. S novou kolekciou pokročilých zariadení typu všetko-v-jednom od Canon modely sú vybavené funkciami tlače, skenovania a kopírovania si užívatelia môžu vytlačiť fotografie v prvotriednej kvalite, ktoré im vydržia po celý život. Modely PIXMA MG2150, PIXMA MG3150, PIXMA MG5350, PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 majú elegantný dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Zariadenia predstavujú kombináciu pokročilých technológií a inovačného softvéru, takže užívatelia sa môžu tešiť na pôsobivé a tvorivé výtlačky.

Vrchol série predstavujú modely PIXMA MG6250 a PIXMA MG8250 ideálne pre vášnivých fotografov, ktorí chcú rýchlo získať výtlačky v profesionálnej kvalite. Obe vysokovýkonné tlačiarne sú vybavené tlačovou hlavou FINE z dielne Canon, ktorá poskytuje rozlíšenie tlače až 9600 dpi a bezokrajové fotografie formátu 10 x 15 cm v priebehu len 20 sekúnd. Jednoduchú obsluhu zabezpečuje inteligentný dotykový systém a integrovaný displej TFT, vďaka ktorému užívatelia získajú rýchly a jednoduchý prístup k bohatej ponuke funkcií. Súčasťou zariadenia PIXMA MG8250 je skener na 35mm filmy a diapozitívy a k jeho prednostiam patrí aj štýlový dizajn inšpirovaný zariadeniami EOS.

Nová PIXMA MG5350 je pokročilým zariadením typu „všetko v jednom“, ktoré je vybavené tlačovou jednotkou s piatimi atramentmi. Jednotka spracuje vaše výtlačky, kópie a skeny v špičkovej kvalite poskytuje rýchlu tlač fotografií aj dokumentov s rozlíšením až 9600 dpi. Veľký centrálny 7,5 cm farebný TFT displej sa zas postará o jednoduché prezeranie fotografií a vďaka možnosti bezdrôtového pripojenia môžete bez problémov tlačiť z ktoréhokoľvek miesta domova či kancelárie.

Modely PIXMA MG5350, PIXMA MG6250 aj PIXMA MG8250 sú vybavené novou technológiou PIXMA Cloud Link, ktorá užívateľom umožní prístup k fotografiám on-line a ich tlač priamo z tlačiarne. Zariadenia PIXMA MG8250 a PIXMA MG6250 okrem toho podporujú vzdialenú tlač z mobilných zariadení prostredníctvom služby Google Cloud Print.

Kvalita PIXMA p


©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.