Pomocníčka, s ktorou zvládnete aj mínusové teploty
Autor(ka) : Janka
Dátum a čas : 13.9.2011 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Leto sa pomaly končí a čím ďalej, tým častejšie vás bude ráno zobúdzať chladnejšie počasie. Počas jesenných a zimných mesiacov nie je nič lepšie, než začať deň šálkou horúceho čaju, ktorý vás zahreje a dodá vám energiu. Na to poslúži najlepšie šikovná rýchlovarná kanvica, v ktorej voda zovrie doslova za pár chvíľ.

Leto sa pomaly končí a čím ďalej, tým častejšie vás bude ráno zobúdzať chladnejšie počasie. Počas jesenných a zimných mesiacov nie je nič lepšie, než začať deň šálkou horúceho čaju, ktorý vás zahreje a dodá vám energiu. Na to poslúži najlepšie šikovná rýchlovarná kanvica, v ktorej voda zovrie doslova za pár chvíľ.

Atraktívna rýchlovarná kanvica Elektrolux EEWA5120 je vyrobená z ušľachtilej ocele, so skrytým výhrevným telesom a objemom 1,5 litra. Má zabezpečenú ochranu proti spusteniu naprázdno, rovnako ako aj automatické vypnutie pri dosiahnutí vami požadovanej teploty ohrevu vody. Otočná bezkáblová základňa 360 ° znamená, že môžete kanvicu položiť do podstavca pod ľubovoľným uhlom, pravou či ľavou rukou – vždy zostane na svojom mieste. Kanvica má príkon 2 400.

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.