ZAŽITE TEN PRAVÝ ADRENALÍN
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 20.7.2011 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Na stránkach najväčšieho slovenského e-shopu HEJ.sk odteraz zákazníci nájdu novú kategóriu produktov – adrenalínové zážitky. Novinka prináša veľký výber výnimočných zážitkových darčekov, ktoré sa medzi zákazníkmi na internete tešia rastúcej obľube. Internetový predajca tak rozširuje svoju ponuku o ďalšie zaujímavé služby.

Na stránkach najväčšieho slovenského e-shopu HEJ.sk odteraz zákazníci nájdu novú kategóriu produktov – adrenalínové zážitky. Novinka prináša veľký výber výnimočných zážitkových darčekov, ktoré sa medzi zákazníkmi na internete tešia rastúcej obľube. Internetový predajca tak rozširuje svoju ponuku o ďalšie zaujímavé služby.

 

 

Sekcia „Adrenalínové zážitky“ bola s ohľadom na intuitívny prístup zákazníkov HEJ.sk pridaná do ponukového menu dvoch, už existujúcich, oddelení a to Šport/Outdoor a Tovar pre deti/Zábava. Jitka Součková, marketingová riaditeľka HEJ.sk, o zaradení novej ponuky hovorí: „Naším zákazníkom chceme naďalej  ukazovať, že nákup na internete nemusí byť obmedzený iba na elektroniku či voňavky. Výhodou internetu je, že vieme ponúknuť skutočne to najširšie spektrum produktov a služieb takpovediac na jednom mieste. Veríme, že adrenalínové zážitky potešia predovšetkým milovníkov netradičných športových aktivít, ale oslovia aj ľudí hľadajúcich originálny darček pre svojich blízkych.“

 

V novej sekcii sa nachádza skutočne široké spektrum zážitkov - tandemový zoskok s padákom, let balónom či dokonca stíhačkou, jaskyniarsky výlet, potápanie, masáže a wellness, škola snowboardingu či varenia, automobilové preteky, fotomodeling a veľa ďalších zaujímavých aktivít. Kúpa zážitku prebieha vo forme poukážky, ktorá je zákazníkovi doručená ako pri bežnom nákupe cez internet a ktorú si po dohode ohľadne termínu uplatní u poskytovateľa zážitku.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.