NOVÁ EDÍCIA VINEA ZNAMENIE KRÁSY
Autor(ka) : Danica
Dátum a čas : 13.4.2011 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Každá žena v sebe ukrýva kúsok zo vzrušujúcej femme fatale, nežnej éterickej krásky, tajomného a nebezpečného vampa, ale aj veselého, nevinne spontánneho dievčaťa. Práve tieto neodolateľné ženské zbrane inšpirovali aj najnovšiu kampaň značky VINEA. Obľúbený hroznový nápoj plný krásy a osviežujúcej chuti prináša slovenským ženám opäť niečo originálne, štýlové a tentoraz i doslova magické - štyri tváre ženy v podobe dvadsiatich štyroch krásnych korálikov. Limitovanú edíciu jedinečných korálikov plných esencií ženskosti získate zdarma v špeciálnom aršíku spolu s Vineou v každej dobrej reštaurácii či kaviarni a vo väčšine hypermarketov od apríla 2011. Objavte aj vy svoj osudový Vinea korálik a skrášlite si svoj deň!

Každá žena v sebe ukrýva kúsok zo vzrušujúcej femme fatale, nežnej éterickej krásky, tajomného a nebezpečného vampa, ale aj veselého, nevinne spontánneho dievčaťa. Práve tieto neodolateľné ženské zbrane inšpirovali aj najnovšiu kampaň značky VINEA. Obľúbený hroznový nápoj plný krásy a osviežujúcej chuti prináša slovenským ženám opäť niečo originálne, štýlové a tentoraz i doslova magické - štyri tváre ženy v podobe dvadsiatich štyroch krásnych korálikov. Limitovanú edíciu jedinečných korálikov plných esencií ženskosti získate zdarma v špeciálnom aršíku spolu s Vineou v každej dobrej reštaurácii či kaviarni a vo väčšine hypermarketov od apríla 2011. Objavte aj vy svoj osudový Vinea korálik a skrášlite si svoj deň!

 

 

Vinea je odjakživa stelesnením krásy, elegancie a akýmsi šperkom zdobiacim toho, kto práve okúsil jej osviežujúcu chuť. Po úspešných kampaniach plných ženskej krásy, zdobenia nechtov exkluzívnym nechtovým dizajnom Nail art by Veronika Gall či znamienok krásy CRYSTALLIZEDTMSwarovski Elements, Vinea predstavuje ďalší horúci trend v štýle ozajstnej korálkománie. „Vieme, že každá žena má určitý ideál, ako chce byť svojím okolím vnímaná. Vinea v najnovšej limitovanej edícii „Znamenie krásy“ prináša esencie ženskej krásy, zhmotnené do originálnych korálikov v štyroch kolekciách, pomenovaných SALOME, SIRAEL, MANON a KLEOPATRA“, prezrádza Bohuslav Gajdoš, brand manažér značky Vinea, Kofola a.s.

 

Ste sebaistá, no svoje okolie fascinujete aj toleranciou a prirodzenosťou? Siahnite po korálikoch z harmonickej série SIRAEL, ktoré vám pomôžu ľahko zvládnuť stres z každého dňa. Hravá MANON plná smiechu a spontánnosti je ideálnou voľbou na stretnutie s priateľmi. SALOME stelesňuje vášeň, rafinovanosť a zmyselnosť. Tieto koráliky sa hodia pre každú neodolateľnú ženu, ktorá chce niekoho zviesť alebo očariť. Výnimočnou ženou, bohyňou, ktorá dosiahla presne to, čo si aj zaumienila, je zase KLEOPATRA. Inšpirujte sa jej silou a charizmou a ak vás čaká dôležité stretnutie či výnimočná spoločenská udalosť, siahnite po Vinea korálikoch práve z tejto série.

 

Všetkým krásnym ženám, milujúcim prekvapenia a najnovšie trendy, teraz Vinea prináša jedinečnú možnosť odhaliť svoju pravú tvár s pomocou neprehliadnuteľných korálikov. V elegantných aršíkoch, zdobiacich fľaše nápoja Vinea z limitovanej edície Vinea Znamenie krásy vo vybraných podnikoch a vo väčšine hypermarketov, nájdete originálny darček, ktorý vás nielen ozdobí, ale prezradí aj čosi o najúčinnejších ženských zbraniach. Koráliky „nevinnosť“, „rafinovanosť“, „zmyselnosť“ či „sebaistota“ – v sebe nesú posolstvo, ako s týmito esenciami krásy čo najlepšie zaobchádzať. Záleží len na vás, či výber Vinea korálikov ponecháte v rukách osudu, alebo budete zbierať práve tú z kolekcií, ktorá najlepšie vystihuje vaše charakteristické črty.

 

V každej žene sa nachádza kvapka zo Salome, Sirael, Manon či z Kleopatry. V závislosti od aktuálnej príležitosti je potrebné tú či onú tvár viac zvýrazniť, v čom bude slovenským ženám pomáhať práve Vinea a jej korálkománia“, dodáva Bohuslav Gajdoš. S výberom tej pravej „tváre“ vám pomôže aj najnovšia aplikácia „Štyri tváre ženy“ na facebookovej stránke http://apps.facebook.com/styri-tvare-zeny/.

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.