Podovolenková depresia
Autor(ka) : Katarína Mikulcová
Dátum a čas : 19.10.2007 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Dovolenka je snom každého zamestnaného človeka. Je to čas, kedy môže vypnúť, oddychovať a venovať sa svojim koníčkom. Keď sa vráti naspäť do práce, trvá istú dobu, kým sa aklimatizuje.

Dovolenka je snom každého zamestnaného človeka. Je to čas, kedy môže vypnúť, oddychovať a venovať sa svojim koníčkom. Keď sa vráti naspäť do práce, trvá istú dobu, kým sa aklimatizuje.

Väčšinou na jeseň, keď už dovolenky uplynuli, pociťujú pracujúci určitú precitlivenosť, ktorá súvisí práve s podovolenkovým obdobím. Preč je letný oddych pri vode, večerné posedenia s priateľmi, či spoznávanie zaujímavých turistických miest. Dni začínajú byť kratšie a svieti menej slnka, preto je práve jeseň považovaná za obdobie depresií. Výborným pomocníkom na prekonanie týchto „smútočných dní“ je homeopatia. Je to prírodná liečebná metóda, ktorá je šetrná k organizmu.

Francúzske laboratóriá Boiron ponúkajú homeopatický liek Sédatif PC, ktorý pomáha odstraňovať nervozitu, stres, podráždenosť, prejavy úzkosti a strachu. Zlepšuje spánok, ktorý je narušený stresom a upravuje zvýšenú precitlivenosť zmyslových orgánov. Je vyrobený z čisto prírodných surovín, obsahuje napríklad výťažok z prilbice modrej, ktorá pomáha odstraňovať nervozitu spojenú s úzkosťou, strachom a búšením srdca. Jeho výhodou je, že nevyvoláva závislosť, je bez utlmujúcich účinkov a môžu ho užívať všetky vekové kategórie, vrátane malých detí a tehotných žien. Jedna až dve tablety denne sa nechajú pomaly rozpustiť v ústach. Pred užitím lieku si pozorne prečítajte príbalovú informáciu alebo sa poraďte s lekárom, či lekárnikom. Ak stavy úzkosti a depresie pretrvávajú dlhší čas (viac ako 5 týždňov), obráťte sa na lekára – homeopata, ktorý zistí skutočnú príčinu zdravotného stavu a stanoví adekvátnu liečbu. Kontakt na lekára – homeopata v mieste bydliska získate na telefónnom čísle 02/ 49 10 22 10.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.