ZAC POSEN OPÄŤ SPOLUPRACUJE SO SPOLOČNOSŤOU INVISTA
Autor(ka) : Monika Mičúchová
Dátum a čas : 13.4.2007 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Populárny americký módny návrhár Zac Posen, vyhľadávaný nielen známymi osobnosťami, akými sú hviezdy Liv Tyler, Natalie Portman či Gwyneth Paltrow, predstavil na svojej show pri príležitosti newyorského Týždňa módy novú kolekciu, ktorá sa neobíde bez vlákien LYCRA® a povrchovej úpravy TEFLON®.

Svetoznámy návrhár predviedol na Týždni módy v New Yorku novú kolekciu, ktorej dominujú modely s vláknom LYCRA® a povrchovou úpravou TEFLON®

Populárny americký módny návrhár Zac Posen, vyhľadávaný nielen známymi osobnosťami, akými sú hviezdy Liv Tyler, Natalie Portman či Gwyneth Paltrow, predstavil na svojej show pri príležitosti newyorského Týždňa módy novú kolekciu, ktorá sa neobíde bez vlákien LYCRA® a povrchovej úpravy TEFLON®.

Sofistikované modely sukní, nohavíc, sák, blúzok aj večerných šiat ukazujú, že textilné materiály vyžadujú stále precíznejšie spracovanie a že užívatelia kladú čím ďalej väčší dôraz na pohodlné nosenie. Súčasťou Posenovej kolekcie sú preto kusy, ktorých vzorkovanie vyžaduje špičkové technológie – a práve v nich už spoločnosť INVISTA mnoho rokov kraľuje. Vlákno LYCRA® spotrebitelia už dávno poznajú a vnímajú ho ako neoddeliteľnú prímes mnohých textilných materiálov od konfekcie pre bežné denné nosenie, až po veľkú večernú toaletu. LYCRA® umožňuje, aby si luxusné materiály pre večerné šaty dlho držali svoju priliehavosť a riasenie, dobre splývali – a pritom svojim nositeľkám poskytovali slobodu pohybu. Povrchová úprava TEFLON®, ktorú INVISTA používa v licencii spoločnosti DuPont a často ju využíva napríklad pri športovom oblečení či pri textile pre domácnosť, možno kdekoho pri večerných šatách prekvapí. Vďaka nej však látka lepšie odoláva okolitým vplyvom: vode, mastnote aj malým nečistotám. Takže si vaše drahé večerné šaty budete môcť obliecť aj budúcu sezónu a stále budú krásne!©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.