Predajne GANT v bratislavskom Auparku s novou tvárou
Autor(ka) : Želmíra Koncošová
Dátum a čas : 14.3.2007 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Lifestylová módna značka GANT predstavuje svoje obchody s novou tvárou. 28. februára 2007 otvorila pánsku i dámsku predajňu v obchodnom centre Aupark v Bratislave po kompletnej rekonštrukcii. V obnovených priestoroch dýchajúcich autentickou históriou a filozofiou značky uvádza nové kolekcie na jarnú a letnú sezónu 2007.

Lifestylová módna značka GANT predstavuje svoje obchody s novou tvárou. 28. februára 2007 otvorila pánsku i dámsku predajňu  v obchodnom centre Aupark v Bratislave po kompletnej rekonštrukcii. V obnovených priestoroch dýchajúcich autentickou históriou a filozofiou značky uvádza nové kolekcie na jarnú a letnú sezónu 2007.

Rekonštrukciou získali predajne GANT Man a GANT Woman nové zariadenie, dizajn i členenie interiéru, ktoré zodpovedajú prémiovej pozícii a filozofii značky. Významne sa zmenil aj vzhľad výkladov. „Charakter značky GANT je postavený na nadčasovosti, ležérnej elegancii a vysokej kvalite. Snažíme sa, aby nielen naše produkty, ale aj vzhľad obchodov prezentoval práve tieto hodnoty,“ hovorí Ladislav Zdobinský, merchandising manager značky GANT pre Slovenskú republiku. Zariadenie využíva takmer výhradne prírodné materiály, najmä drevo, vrátane dreva z amerického vlašského orechu, v kombinácii s brúsenou a leštenou nerezou. „Pri výbere materiálov sme sa inšpirovali aj východoamerickým pobrežím, odkiaľ značka pochádza,“ dodáva Ladislav Zdobinský. Vo farebnom ladení dominuje biela a hnedá.

Nové obchody: GANT v Prešove a v novej časti Avionu

Slovenskí zákazníci oceňujú najmä vysokú kvalitu a osobitný štýl značky. Vďaka jej rastúcej popularite na Slovensku 28. februára začne prevádzku nová franchiseová predajňa GANT Man & Woman v Prešove, v obchodnom dome Point na Hlavnej ulici. 15. marca 2007 GANT otvorí ďalšiu predajňu - v bratislavskom Avione. Na ploche 57 m2 v novej časti nákupného centra bude ponúkať oblečenie a doplnky pre pánov a dámy. Štýl obchodu bude zodpovedať  novej tvári predajní v Auparku.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.