Novinky Dove
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 12.12.2005 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Dove jemný intímny sprchovací gél je vyvinutý špeciálne pre intímnu hygienu ženy. Nový Dove intímny sprchovací gél obsahuje okrem kyseliny mliečnej aj prírodné extrakty z kvetu pomarančovníka a z hamamelu japonského.

Dove jemný intímny sprchovací gél
(200 ml, odporúčaná maloobchodná cena 134,- Sk)

Dove jemný intímny sprchovací gél je vyvinutý špeciálne pre intímnu hygienu ženy. Nový Dove intímny sprchovací gél obsahuje okrem kyseliny mliečnej aj prírodné extrakty z kvetu pomarančovníka a z hamamelu japonského. Hamamel japonský sa často používa v kozmetických výrobkoch ako sú krémy či mydlá. Má upokojujúce účinky a súčasne pôsobí ako “zvieravá” látka. To znamená, že na miete účinku zahustí až zrazí povrchovú vrstvu bielkovín a zníži prekrvenie. Kvet pomarančovníka obnovuje ochrannú kyslú vrstvu pokožky a stimuluje regeneráciu buniek. Kombinácia týchto dvoch látok zaručuje ženám jemnú a upokojujúcu starostlivosť. Kvety pomarančovníka a  hamamelu japonského, ktoré sa nachádzajú v Dove jemnom intímnom sprchovacom géli, majú nielen upokojujúce účinky na už vzniknuté podráždenia , ale starajú  sa aj o sviežosť intímnych partií.

Dove peelingový sprchovací gél
(250ml, odporúčaná maloobchodná cena 109,- Sk )

Rovnako ako všetky ostatné výrobky hodvábneho radu obsahuje aj tento sprchovací gél prášok z čistého hodvábu, Ľ hydratačného krému a špeciálne zložky, ktoré dodajú pleti hebký pocit. Peelingové perličky jemne a šetrne odstraňujú odumreté bunky z pokožky a tak je z hľadiska znášanlivosti možné používať tento peelingový sprchovací gél každý deň. Peelingové perličky obsahujú shea maslo, ktoré je známe ako unikátny zvlhčovač pleti. Shea maslo sa stáročia používalo v Afrike a bolo cenené pre svoje hojivé účinky, podporu regenerácie ciev aj ako prevencia proti vráskam. Shea maslo je známe svojím zjemňujúcim a vyhladzujúcim efektom.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.