Demi Mooreová a Ashton Kutcher sa vzali
Autor(ka) : Miriam Kuhlová
Dátum a čas : 27.9.2005 00:00
Kategória : Rodina
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Svadbou zavŕšili v sobotu svoj dvojročný vzťah americkí herci Demi Mooreová (42) a Ashton Kutcher (27).

Svadbou zavŕšili v sobotu svoj dvojročný vzťah americkí herci Demi Mooreová (42) a Ashton Kutcher (27).
    
Na svojich internetových stránkach to tvrdia bulvárne časopisy US Weekly a People. Nikto z blízkeho okolia oboch celebrít túto informáciu však zatiaľ nepotvrdil, konštatuje agentúra Reuters. Na svadobnom obrade v okolí Los Angeles sa podľa US Weekly zúčastnilo asi 100 priateľov páru, vrátane Mooreovej druhého manžela, herca Bruca Willisa. Prítomná bola aj herečka Lucy Liu a Mooreovej tri dcéry z manželstva s Willisom.
    
Mooreová, známa z filmov ako Duch, G.I. Jane alebo Striptíz, začala chodiť s mladším Kutcherom v roku 2003 po medializovanom návrate na strieborné plátno vo filme Charlieho anjeli: Na plný plyn.
    
Kutcherova hviezdna kariéra sa začala v komediálnom seriáli Tie roky sedemdesiate. Herec je spolutvorcom reality šou Punk'd hudobnej stanice MTV. Jeho filmová kariéra zahŕňa neveľmi úspešné snímky ako Guess Who (Hádaj kto?, 2005) alebo Kámo, kde mám fáro? (2000). Pre Kutchera ide o prvé manželstvo. Mooreová bola v rokoch 1980-84 vydatá za hudobníka Freddieho Moorea. V rokoch 1987-2000 nasledovalo manželstvo s Willisom. Ich vzťah považovali niektorí v Hollywoode za dôkaz nového trendu nadväzovania vzťahov starších Američaniek s mladšími partnermi, ktorý začal vytláčať tradičné krátkodobé romance.

Copyright©2005 TASR

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.