Miss 2005 Ivica Sláviková očarila aj Sklenaříkovú
Autor(ka) : Zuzana Konečná
Dátum a čas : 12.4.2005 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Tri tmavovlásky, tri kamarátky obsadili prvé miesta na tohtoročnej súťaži krásy Miss 2005.

Tri tmavovlásky, tri kamarátky obsadili prvé miesta na tohtoročnej súťaži krásy Miss 2005.
    
Víťazka Ivica Sláviková totiž tipovala na víťazku práve prvú vicemiss Katarínu Holáňovú a s Luciou Debnárovou, ktorá skončila ako tretia, boli tiež veľmi dobré kamarátky. "Poznám ich, sú to inteligentné dievčatá a vyhrali právom," povedala nová, v poradí desiata slovenská kráľovná krásy s priam ideálnymi mierami 90-60-90, pre ktorú bolo jej víťazstvo obrovským prekvapením. Ivica je študentkou tretieho ročníka ekonomickej univerzity, ale štvorročné skúsenosti má už aj s modelingom. Bratislavčanka, ktorá ako jednu z cien vyhrala cestu okolo sveta, by  veľmi rada navštívila Kubu a tvrdí o sebe, že je temperamentná povaha. "Veľmi rada by som navštívila Kubu. Videla som dokumentárny film o Buena Vista Social Club a bola som aj na koncerte Ibrahima Ferrera. Páčila sa mi tá atmosféra," dodáva kráska, ktorá sa tiež teší na prvú jazdu svojím novým autom.
    
Tituly Miss Sympatia i Miss Internet získala tohto roku Lenka Vargová, ktorá sa však nakoniec do superfinálovej šestky neprebojovala. Názor hlasujúcej verejnosti sa tak v tomto prípade nestretol s názorom poroty. "Stáva sa to. Je to aj tým, že v porote je zvyčajne niekoľko profesionálov, ktorí majú profesionálne oko". V televízii tiež nevidíte toľko detailov, ktoré možno vidí porota," povedala po skončení súťaže predsedníčka poroty Adriana Sklenaříková-Karembeu, ktorá len nedávno predsedala porote aj na Miss Europe vo Francúzsku. S výsledkami bola spokojná, pretože boli práve také, aké si tipla. "Vždy vsádzam na prvý dojem. Zo všetkých dvanástich dievčat som si zapamätala práve dvanástku, ktorá ma očarila," dodala Sklenaříková. Pri mene víťazky sa zhodla aj s manželom Christianom, ktorý bol tohto roku tiež v porote. "Nechcel mi ukázať, čo volil. Len som nakukla a videla som, že dvanástka bola na prvom mieste, takže to ostatné neviem," podotkla s úsmevom a kúskom diplomacie. V publiku nechýbalo všetkých deväť Miss z predchádzajúcich ročníkov. Miss 1999 Andrea Verešová mala podľa vlastných slov niekoľko favoritiek. "Všetky tri, ktoré sa umiestnili, sú nádherné. Veľmi dobrý výber a s rozhodnutím poroty som spokojná."
    
Titul Miss Wella Design získala Eva Mráziková. Za Miss Press zvolili akreditovaní novinári prvú vicemiss Katarínu Holáňovú. V programe galavečera sa postupne objavili mnohé známe osobnosti, ktoré sú spojené s desaťročnou históriou súťaže - predseda poroty Jiří Bartoška, Milan Lasica, Adriana Sklenaříková, Marek Vašut, Jarmila Hargašová, Štefan Skrúcaný, Martin Nikodým. Okrem slovenských a českých interpretov prišli finalistkám zaspievať aj britská speváčka Natasha Bedingfieldová a exotický spevák Arash.

Copyright©2004 TASR

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.