Jeho profesia vám prezradí, aký je milenec
Autor(ka) : Kristína Farkašová
Dátum a čas : 30.5.2001 03:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Niektorí vedci tvrdia, že spôsob, akým si muž zarába na živobytie cez deň, umožňuje odhadnúť, ako sa bude správať v noci v posteli. Americkí sexuológovia anketovali niekoľko tisíc žien a zaujímali sa, či sú spokojné so svojim sexuálnym životom. Ženy im najskôr opísali, čo očakávajú od ideálneho milenca a potom hodnotili, do akého stupňa spĺňa ich požiadavky aktuálny partner.

Na veľké prekvapenie sexuológov vysvitlo, že muži s rovnakou profesiou majú aj podobný temperament a sexuálne potreby a takisto sa podobne správajú v posteli.

UMELEC
Je to vulkán vášne, ktorý partnerku neustále očarúva spontánnosťou. Za svoje úspechy vďačí najmä nápaditej predohre, počas ktorej milovanú majstrovsky zvádza hlasom, zrakom aj dotykmi. Iba umelec je schopný šalieť a byť neustále očarený krásou ženského tela ,,preduchovnelým“ spôsobom a súčasne celkom prirodzene realizovať v spálni aj tie najexotickejšie experimenty.
Miláčik múz má v umení milovať výnimočný talent: je vášnivý a nápaditý. Z hľadiska ženy teda zaručuje stopercentnú spokojnosť. Žiaľ, umelecké arcidiela si vyžadujú aj veľa energie. Možno preto ,,to“ umelci robia zriedkavejšie ako raz týždenne. Po ľúbostných hrách predsa musia znova načerpať energiu a inšpiráciu.

MANAŽÉR
V hierarchii milencov sa muži s profesiou manažéra umiestnili hneď po umelcoch. Predstavitelia riadiacej špičky sa usilujú o dosiahnutie úspechu aj v spálni a aj tu im to vychádza. Šéf naplno využíva svoje prednosti: intuíciu a vytrvalosť pri predohre, odvahu a rozhodnosť počas sexuálneho aktu. Charakterizuje ho nezvyčajná schopnosť predvídať a prispôsobiť sa sexuálnym potrebám partnerky.
Ochota riskovať a novátorské postupy majú za následok, že sexuálne spolužitie s manažérom je plné prekvapení a neobyčajne atraktívne. Aj keď manažér nie je vždy v optimálnej forme (málo spánku, prepracovanosť, stres),keď už sa odhodlá k sexu, je partnerkami oceňovaným a žiaducim milencom.

MUŽ V UNIFORME
Vojak, policajt, colník, pilot, strážnik a požiarnik vždy vykonávajú svoje povinnosti solídne. Ako cez deň, tak aj v noci. Až 80 percent milencov, ktorí nosia uniformy, sa starajú o to, aby partnerka dosiahla orgazmus. Žiaľ, nemajú veľa fantázie a chýba im aj nápaditosť.
Sex považujú za ďalšiu úlohu, ktorú treba splniť. Rýchlo sa zmobilizujú, konajú účinne, starostlivo kontrolujú priebeh akcie a nakoniec žiadajú hlásenie. Aj napriek tomu, že muži v uniforme svoje partnerky zväčša sexuálne uspokojujú, každá tretia žena sa sťažuje na rutinu a monotónnosť pri intímnych stykoch.

STAVBÁR
Je to muž, ktorý je vo sfére sexu čosi ako dobrý inžinier. Na to, aby poskytol partnerke rozkoš, používa rôznorodé spôsoby. Nemá žiadne sexuálne zábrany. Z tejto skupiny pochádzajú majstri tzv. francúzskeho milovania. Aj keď ženy vedia oceniť ich skúsenosti alebo okamžitú pripravenosť k ľúbostným hrám, výsledná známka vystavená stavbárom je dosť nízka. Prečo? Pretože pre ženy, dokonca aj tá najdokonalejšia technika znamená menej ako psychický komfort. A stavbári neprejavujú dámam svojho srdca nežnosť, nedvoria jej. Sexu s nimi obyčajne chýbajú erotické fantázie aj zmyselná subtílnosť.

UČITEĽ
Najlepšie sa vie vcítiť do nálady ženy a takisto vie odhadnúť, čo sa od neho očakáva. Starostlivo dbá o predohru plnú napätia. Jeho hlavnou prednosťou je ovládanie a prispôsobovanie vlastných reakcií k tempu, akým narastá vzrušenie partnerky.
Čo sa týka sexuálnych techník, je tradicionalista. Intímne zblíženie pre neho nie je manifestácia mužnosti ani honba za ženským orgazmom, ale príležitosť obsypať milovanú bozkami. Po veľkom finále až 61 percent učiteľov svoje partnerky horlivo hladká, bozkáva a túli k sebe. Žiaľ, aj učitelia majú svoju vadu – neznesú odvrávanie. Takmer polovica z nich sa nevie zmieriť s rozhodným ,,nie“ z úst partnerky.

NOVINÁR, PRÁVNIK
Predstavitelia nezávislých povolaní majú veľmi radi nové skúsenosti aj v oblasti sexu. Práve muži z týchto skupín najčastejšie striedajú pozície a používajú rozličné pomôcky. Radi testujú rafinované sexuálne techniky, ktoré ich partnerky privádzajú do ošiaľu. Pri ceste k vytýčenému cieľu sú neústupní a v ich náručí žena prežíva orgazmus, ktorý ju sexuálne aj emocionálne načisto vyčerpá. Každá tretia žena by však chcela dlhšiu predohru a menej namáhavý intímny styk. Dámy takisto kritizujú, že ich partneri využívajú svoje ľúbostné umenie iba ,,sviatočne“. Bežne majú chuť iba na rýchle „čísielko“.

LEKÁR
V rebríčku milencov sa umiestnil na jednom z posledných miest. Azda preto, lebo ženské telo nemá pre medika žiadne tajomstvá a jeho predohra je zredukovaná na minimum. Spektrum ľúbostných techník, ktoré používa lekár, je úbohé a celé roky ostáva nemenné. Až 36 percent partneriek je presvedčených, že príjemné stránky sexu s lekárom sa končia žalostne rýchlo. Manželka istého chirurga charakterizovala hry v manželskej posteli asi takto: ,,Pripomína to lekársky zákrok: zobleč sa, ľahni si, zhlboka dýchaj. Nebolí?“ A takto sa rozplynul mýtus o erotickej atraktivite lekárov, hoci na pár prvých nocí, keď zabudnú pre zamilovanosť na svoju profesiu, sa dokážu správať aj ako umelci a sú použiteľní. Len sa za nich netreba vydávať.


©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.