lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 3 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 14 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 02. Október, , Dnes oslavuje Levoslav
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Na dovolenku plne vyzbrojení

  Spracoval(a) : Eva
Dátum : 28.7.2015
späť
Späť

Poslať
 

Leto je doba cestovania a nevšedných zážitkov. Moderné dopravné prostriedky nás dokážu dopraviť na najvzdialenejšie miesta planéty a my spoznávame cudzokrajné destinácie, iné národy, kultúry i kuchyne. Takto však pripravíme „nevšednú skúsenosť“ aj svojmu telu. Musíme si uvedomiť, že náš organizmus sa prispôsobil tomu, kde žijeme, rovnaký dom, rovnaká práca, rovnaký okruh ľudí. Počas roka si telo vytvára protilátky ako odpoveď na impulzy z okolia. Mikroorganizmy, ktoré sú pre miestnych obyvateľov neškodné, nám môžu spôsobovať problémy. Nikto si nepraje stráviť drahú dovolenku pobytom v tej malej miestnosti, chceme si plne vychutnávať krásy miest i prírody.

Preto je dobré vyvarovať sa niektorých vecí, ktoré by nám mohli spôsobiť problémy. Cestovné príručky často radia nepiť miestnu vodu, kupovať si ju iba originálne balenú. Nejesť miestne špeciality na trhoviskách, nech vás to akokoľvek láka. Navštevovať sociálne zariadenia najlepšie v hoteli atď., tieto veci sa však ľahko povedia, ale ťažšie urobia.

 

Vyzbrojme sa

Preto je vhodné sa dobre vyzbrojiť. Možno by sme mohli problémom predchádzať. Naši priatelia chodievajú na dovolenku raz až dvakrát do roka a majú to šťastie, že si môžu dovoliť ako cudzokrajné destinácie, tak i pekný pobyt u nás alebo niekde v susedných štátoch. Nech ale idú kamkoľvek,   kamarátka vždy pribalí Sanytol dezinfekčné utierky. „Keď nás ubytujú, vezmem utierky a otriem kľučky, plochy okolo umývadla, plochy okolo sprchy, ale hlavne sedadlo na toalete. Je to taká moja malá poistka.“, dodáva s úsmevom. Dezinfekčné utierky si berie dokonca i na výlet, nikdy predsa neviete, kedy by sa mohli zísť. Okrem týchto utierok, ktoré si vždy pribalí na cesty, má vo svojej kabelke ďalšiu praktickú vec, Sanytol dezinfekčný gél v malej fľaštičke. Ako sama hovorí, „Keď sa dotýkate tovaru na trhoviskách, prehrabujete sa v kadejakých veciach, ktoré trhovníci ponúkajú, alebo si prezeráte historické pamiatky a potom unavení klesnete na prvú voľnú stoličku v miestnej reštaurácii, prv než si vychutnáte miestnu špecialitu, chcelo by to umyť si ruky. Dezinfekčný gél Sanytol sa skvelo hodí na takéto príležitosti. Iba ho rozotriem na ruky, nepotrebujem vodu, zaschne takmer v okamihu. Vôbec nelepí a ja si potom pokojne pochutnám na nejakej tej špecialite. Predsa nechcem stráviť zvyšok dovolenky na toalete.“

Či idete na zahraničnú dovolenku, alebo dávate prednosť krásam Českej republiky, Sanytol sa hodí. Čistiace a dezinfekčné utierky Sanytol čistia a dezinfikujú bez chlóru, spoľahlivo ničia 99% baktérií, vírusov a plesní.

Kontaminované ruky sú potenciálnym zdrojom nákazy a prenesú baktérie alebo vírusy na všetko, čoho sa dotknú. Preto je hygiena rúk jedným z najdôležitejších a najjednoduchších spôsobov, ako zabrániť infekcii. 8 z 10 chorôb je možné  predchádzať  správnou hygienou. Sanytol dezinfekčný gél pomáha zaistiť prirodzenú hygienu rúk. Spoľahlivo odstraňuje 99% vírusov, baktérií a dokonca i plesní. Postup je rovnaký ako pri umývaní rúk, len nepoužívame vodu a nakoniec ho nezmývame. Dezinfekčný gél má jednu obrovskú výhodu, vďaka tomu, že nepotrebujeme vodu, môžeme ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Preto sa Sanytol dodáva aj v malom balení, ktoré pohodlne vložíme do tašky či kabelky a je ideálne na cestovanie.

Vychutnajte si krásy leta a nenechajte si pokaziť zaslúženú dovolenku.

www.sanytol.cz

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!