lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 43 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 23. September, , Dnes oslavuje Zdenka
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Rýchla tlač špičkovej kvality: vysokovýkonná tlačiareň Canon PIXMA iP4950

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 17.10.2011
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť Canon uviedla na trh vysokovýkonnú fototlačiareň PIXMA iP4950, ideálnu pre profesionálov a rodiny, ktorí požadujú špičkovú kvalitu dokumentov a fotografií a obdivuhodnú rýchlosť. Nová tlačiareň PIXMA iP4950 nahrádza veľmi úspešný model PIXMA iP4850 a využíva špičkové technológie tlače a inovačné funkcie vrátane Full HD Movie Print a Easy-PhotoPrint EX. Špecializované funkcie, ako sú ECO Information a Automatická duplexná tlač, zaručujú výnimočne jednoduché zníženie vplyvu tlače na životné prostredie .

 

Vylepšené funkcie a kreatívna flexibilita

Tlačiareň PIXMA iP4950 je vybavená sériou výnimočných technológií, ktoré umožňujú užívateľom naplno uplatniť ich tvorivé schopnosti. Vylepšená funkcia tlače z videozáznamov Full HD Movie Print umožňuje spojiť snímky z videozáznamov v rozlíšení full HD, zaznamenaných prostredníctvom digitálnych fotoaparátov Canon, a digitálnych zrkadloviek Canon tak, aby vytlačené fotografie vyvolávali dojem pohybu. Nový režim Layout Print umožňuje vybrať krátky videozáznam a pomocou efektu komixovej sekvencie z neho vytlačiť obrázkový scenár.

Softvér Easy-PhotoPrint EX sa dá použiť napríklad na tlač fotografií, kalendárov a albumov z obľúbených fotografií. Obsahuje zábavné filtre Fun Filter Effect, ktoré poskytujú množstvo okamžite dostupných fotografických efektov, ako je rozmazanie pozadia a použitie mäkkého zaostrenia či efekt rybieho oka, a to jediným stlačením tlačidla. Vďaka efektu Miniatúra je možné transformovať fotografie tak, aby vyvolávali dojem modelu v malej mierke, alebo s efektom Hračkársky fotoaparát budú vyzerať, akoby boli odfotografované bezobjektívovým (dierkovým) fotoaparátom.

Znížený vplyv na životné prostredie

Kvôli zníženiu vplyvu tlače na životné prostredie má tlačiareň PIXMA iP4950 funkciu Automatickej duplexnej tlače, ktorá automaticky tlačí dokumenty na obe strany papiera, a tak znižuje plytvanie papierom. Nová funkcia ekologických informácií ECO Information poskytuje vizuálne zobrazenie množstva emisií CO2 a papiera, ktoré sa ušetrili vďaka voľbe Automatickej duplexnej tlače. PIXMA iP4950 takisto využíva systém piatich samostatných atramentov, ktorý uľahčuje výmenu jednotlivých zásobníkov atramentu podľa potreby, znižuje celkovú spotrebu atramentu a znižuje náklady.

Špičková kvalita PIXMA

Tlačiareň PIXMA iP4950 využíva pokročilú technológiu tlače Canon FINE s minimálnymi kvapôčkami 1 pl a tlačovým strojom s rozlíšením až 9600 dpi, vďaka ktorému produkuje výtlačky profesionálnej kvality a ostré textové dokumenty. Tlač fotografií a dokumentov je rýchla PIXMA iP4950 tlačí rýchlosťou 12,5 obr./min. čiernobielo a 9,3 obr./min. farebne (ISO ESAT). Tlač bezokrajovej fotografie formátu 10 x 15 cm trvá približne 20 sekúnd.

PIXMA iP4950 podporuje aj pokročilú tlač na disky Direct Disc Printing, ponúka novú sériu šablón na označenie diskov a obalov na disky, a tak umožňuje vytvorenie skutočne osobitej zbierky diskov CD a DVD.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!