lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 13 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 25. Január, , Dnes oslavuje Gejza
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Aupark cez víkend dýchal módou

  Spracoval(a) : Mária Juritková
Dátum : 25.10.2007
späť
Späť

Poslať
 

V roku 2003 sa Aupark prvýkrát stal dejiskom Módneho víkendu, na ktorom sa predstavili nové kolekcie pre nastávajúcu sezónu. Na túto tradíciu Aupark nadviazal aj tento rok, avšak v oveľa väčšom štýle. 20. až 21. októbra 2007 sa uskutočnila FASHION WEEKEND SHOW.

Módne prehliadky kolekcií jeseň/zima 2007, jedinečné šperky, unikátna hairstyle show, interaktívne stánky a množstvo súťaží bolo pripravených pre návštevníkov. Zaujímavé značky, ktoré nájdete aj v Auparku predviedli ukážku toho, čo zaujímavé z aktuálnych trendov na nás čaká aj túto jeseň a zimu.

Na príprave projektu a vynikajúcej atmosféry sa podieľalo niekoľko zvučných mien.
Slovenský návrhár Lukáš Kimlička predstavil svoju najnovšiu kolekciu, ktorá sa v júni tohto roku objavila  na newyorských mólach. Hairstylisti Peter Sýkora  a Ján Molnár ukázali svoje umenie vlasového dizajnu. Obdivovať ste ho  mohli aj na známych osobnostiach -  Zlatici Puškárovej, Zore Czoborovej, Gabriele Drobovej či Erike Judínyovej.

Módne prehliadky pre Aupark už tradične pripravuje známy slovenský choreograf a tanečník Jaro Bekr. Tanečníci z jeho skupiny predviedli žiarivé modely i fantastické tanečné kreácie. Pánov zvlášť zaujala zmyselná kombinácia kožuchov a spodnej bielizne, dámy prehliadka svadobných šiat  .... Celým programom sprevádzala vždy dobre naladená moderátorka Katika.

Ktokoľvek z návštevníkov zatúžil dostať sa aspoň na chvíľu do kože modelky, či vylepšiť svoj vzhľad, mohol sa zveriť do rúk odborníkov. Vo viacerých interaktívnych stánkoch v pasážach Auparku čakali na všetkých profesionáli z oblasti líčenia, hairstylingu a nechtového dizajnu. Zaujala aj netradičná dražba One Two Sold, kde sa dražili rôznorodé módne kúsky, ale aj mnohé súťaže o zaujímavé ceny. Kto nechcel, nemusel odísť naprázdno.

Tento víkend mohli všetci návštevníci vidieť aj výstavu profesionálnych fotografií známych osobností, ktoré sa zapojili do projektu Ligy proti anorexii. Lucia Hablovičová, Karin Haydu, Andrea Chabroňová, Zdenka Predná, Zlatica Puškárová, Marianna Ďurianová, Lenka Šóošová, Veronika Paulovičová ... to sú len niektoré známe tváre, ktoré sa rozhodli podporiť dobrú myšlienku. Vystavené fotografie môžete obdivovať do 28.októbra. Aj tentokrát sa víkend, spojený s módou, stal vynikajúcim spestrením studených októbrových dní a skvelým programom na víkend. Na ďalšiu podobnú akciu začiatkom roka sa už môžete tešiť ...


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!