lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Fosterová: Moji synovia sú už aj tak privilegovaní, netreba im kaziť charakter

  Spracoval(a) : Zuzana Konečná
Dátum : 21.10.2005
späť
Späť

Poslať
 

Americká herečka a režisérka Jodie Fosterová (42), ktorej novinka Flightplan prichádza v týchto dňoch do kín vo viacerých európskych štátoch, sa v súkromí usiluje nerozmaznať svojich synov Charlesa (7) a Kita (4).
    
Ako prezradila pre nemeckú mutáciu filmového mesačníka Cinema, zatajuje im majetkové pomery, pretože ich už aj tak považuje za privilegovaných a nepovažuje za "nutné" pokaziť im ešte charakter. Mali by sa naučiť, že si veci v živote treba zaslúžiť. Každý, kto chce napríklad videohru Gameboy, musí pomáhať v domácnosti, a to nie jednorazovo, vyhlásila Jodie Fosterová.
    
Herečka, ktorá nakrútila naposledy spomínaný triler o matke, ktorej dcéra zmizne počas letu cez Atlantik, sa v rozhovore priznala, že strach o potomkov jej nie je cudzí ani v súkromí a poznamenala, že nedokáže telefonovať napríklad, keď sa obaja "mládenci" hrajú vonku pri bazéne.
    
Hviezda filmov ako Taxikár alebo Mlčanie jahniat, si neželá, aby synovia pokračovali v jej šľapajach. Jednoznačne by z dnešného pohľadu na veci nedokázala podporiť ich zámer začať s prácou pred kamerou, v žiadnom prípade by však takýto krok nenavrhla. Ako ďalej uviedla pre najnovšie vydanie Die Zeit, pre deti by chcela byť vždy naporúdzi a k dispozícii na debaty o živote, nie však o jej povolaní. Nechcela by som ich priveľmi ovplyvniť, prestrihať sťaby akýsi film. Postarala by som sa o to, aby to radšej absolvoval s nimi ktosi iný, prezradila.
    
Flightplan s Jodie Fosterovou v hlavnej úlohe sa v USA krátko po premiére označoval za kasový hit, vyvolal však ostrú kritiku odborov zastupujúcich členov palubného personálu leteckých spoločností a následne ich výzvu snímku bojkotovať. Príčinou je fakt, že v snímke je jedna z letušiek vykreslená ako teroristka.
    
Podľa názoru členov troch odborových organizácií, Association of Professional Flight Attendants, Association of Flight Attendants a Transport Workers Union, Local 556, zastupujúcich 80.000 letušiek a stewardov z 23 leteckých spoločností, film poškodzuje ich profesijný kredit a negatívne môže ovplyvniť mimoriadne nutnú dôveru medzi cestujúcimi a palubným personálom. Kým odborári hovoria v tejto súvislosti o nezodpovednosti, koncern Walt Disney ako produkčná spoločnosť snímky vyjadrila nad výzvou k bojkotu poľutovanie zdôrazniac, že cieľom tvorcov bolo nakrútiť iba napínavý akčný film. Producenti sú presvedčení, že diváci dokážu odlíšiť vymyslený príbeh od skvelej každodennej práce palubného personálu lietadiel, uviedla slávna filmová spoločnosť.

Copyright©2005 TASR


Diskusia k článku:

ten film som videla...Považujem ho za jeden z jej slabších filmov. Má na viac.
Neregistrovaný - , 19.12.2005 18:46
ten film som videla...Považujem ho za jeden z jej slabších filmov. Má na viac.
Neregistrovaný - Ingrid, 19.12.2005 18:48, myslímtedasom(`na`)zoznam.sk
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!