lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 10 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 10 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 05. December, , Dnes oslavuje Oto
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Maroš Kramár pripravil pre Slovákov skutočné lahôdky

  Spracoval(a) : Janka
Dátum : 11.9.2011
späť
Späť

Poslať
 

Vo „svojom“ novootvorenom divadle pripravil Maroš Kramár na september 2011 pre divákov skutočné lahôdky zo sveta hudby a divadla. Návštevníci Ateliéru Babylon sa môžu tešiť, okrem Pavla Hammela, na famóznu Ivu Janžurovú a Evu Holubovú, ale aj na ďalších skvelých českých hercov, ako sú Filip Blažek, Michal Slaný, Kryštof Hádek a Stanislav Remunda.

 

Už v auguste mohli návštevníci Ateliéru Babylon vidieť skvelé predstavenie Prší, v hlavnej úlohe s Karlom Rodenom a jeho životnou partnerkou a rovnako skvelou herečkou Janou Krausovou. A september sa nedá ničím zahanbiť:

 

Pre všetkých milovníkov slovenskej hudobnej legendy pripravil Ateliér Babylon

skutočnú chuťovku - už v utorok 13.septembra si na Námestí SNP 14 môžu vychutnať skvelú atmosféru koncertu Pavla Hammela, ktorý tu súčasne pokrstí aj svoje nové CD Nočná galéria.

 

 

Štvrtok 15.septembra sa bude niesť v znamení legendárnej „Janžurky“. Táto Pani herečka sa predstaví v hre „Vrátíš se ke mně po kolenou“ spolu so svojím partnerom Stanislavom Remundom. V súkromí s ním žije viac ako 40 rokov a majú 2 dcéry. Nezabudnuteľní umelci sa predstavia v crazy komédii, ktorá je návodom pre ženy, ako odhaliť skrývané tajomstvo manžela, a pre mužov, akých chýb sa vyvarovať, aby ich manželstvo zostalo aj naďalej úsmevné.

 „Vtipná aktuálna hra zo života pre mladšie publikum, kde sa skĺbila skvelá hra s ešte lepším hereckým obsadením“ – takéto a ešte lepšie odozvy divadelných kritikov sa niesli médiami po odohraní predstavenia „Soukromý skandál“ v Českej republike. Práve na túto divadelnú lahôdku sa môžete tešiť v Ateliéri Babylon v pondelok 26.septembra 2011. Hviezdy českého divadla a filmu – Kryštof Hádek a Kristýna Fuitová Nováková, známa tvár televíznej obrazovky Alexander Hemala a nepriehliadnuteľná Eva Holubová, ktorým skvele sekunduje Maroš Kramár, vás vtiahnu do komédie o láske v čase finančnej krízy. „Soukromý skandál“ je príbeh o mladom manažérovi, ktorý po uši v dlhoch využije celosvetovej pandémie úprimnosti a pokúsi sa kvôli peniazom zviesť svoju starnúcu nadriadenú bez toho, aby by si vedel predstaviť, aký veľký škandál tým spôsobí.

 


Ďalšiu divácky veľmi úspešnú komédiu „Vše o mužích“ si môžete prísť užiť v utorok 27.9. alebo v stredu 28.9.2011. Herecký koncert (sexi) pánov Filipa Blažeka, Michala Slaného a Maroša Kramára je určený najmä (no nielen) ženám. Filip Blažek – televízny a filmový herec, ktorý sa preslávil v rozprávke Nesmrtelná teta, Michal Slaný – známy z aktuálneho filmu Nickyho rodina, kde hrá mladého Nicholasa Wintona a Maroš Kramár, ktorého nie je potrebné predstavovať – vám v Gavranovej hre ukážu, ako muži vidia sami seba, za čo sa hanbia a nehanbia a prečo ich ženy vlastne nechápu.  

 


„Vše o mužích je veľmi obľúbená komédia v mnohých krajinách, napríklad v Čechách mala za 3 roky 200 repríz. Keď prídete, možno sa aj dozviete niečo nové o mužoch. V každom prípade sa pripravte na to, že vás bude trochu boleť bránica... - od smiechu. To je jediné, na čo sa nám diváčky často sťažujú. J Teším sa na vás!“, dodáva s úsmevom Maroš Kramár.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!