lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 2 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 32 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 02. August, , Dnes oslavuje Gustáv
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Bramac - strecha je aj ženskou záležitosťou

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 26.7.2014
späť
Späť

Poslať
 

Pri výbere strešnej krytiny  je potrebné zohľadniť viacero hľadísk.  Medzi tieto kritériá patrí nižšia nasiakavosť, jednoduchá montáž, ale aj životnosť a záruka.

 

Ste konzervatívny a dávate prednosť klasike, ktorá je preverená rokmi skúsenosti, alebo ste mladý človek, ktorý hľadá skôr niečo extravagantnejšie? Aj tieto otázky si musíte zodpovedať pred samotnou kúpou strešnej krytiny.  Dnes sa výrobcovia snažia zo všetkých síl prispôsobiť každému zákazníkovi, a preto môžeme povedať, že v prípade striech rozoznávame 4 základné štýly.

Klasický štýl je obľúbený pre väčšinu ľudí, ktorí rekonštruujú strechu. Týmto štýlom nemôžete nič pokaziť, neohúrite však susedov s netradičným výzorom strechy. Väčšinou ide o obľúbený tvar Bobrovky, ktorú niektorí výrobcovia vylepšili o bočnú drážku. Tá prináša so sebou viacero výhod. Klasický štýl presne zapadne do zástavby okolitých domov s obdobným štýlom strechy.  Je to jednoducho škridla, na akú ste zvyknutí!

Ak si chcete vyčarovať atmosféru vidieckeho sídla, extravagantná škridla by sa na vašej streche veľmi dlho neohriala. Na to je vhodný vidiecky štýl strechy, ktorý je charakteristický na jednej strane cenovou dostupnosťou ale na strane druhej zvýšenými nárokmi na odolnosť.  Strecha vo vidieckom štýle je odolná aj voči náročnejším vplyvom prírody. Či už je to sneh, vietor alebo krupobitie.  Takýto štýl strechy je ten pravý všetkých, ktorí sa rozhodli vymeniť starú strechu za novú.

Mnohí z nás si potrpia na najmodernejšie línie. Jednoduché, rovné línie bez zbytočných vlniek na škridlách reprezentujú elegantný štýl strechy.  Je určený najmä pre mladých ľudí so sklonom mať modernú strechu, ktorá bude elegantná za každého počasia.

Buďte individuálny! Najnovšie trendy v strešnej krytine nie sú len v jednoduchých líniách, ale aj v kombinácii farieb. Južanský štýl strechy vykračuje z radu fádnych striech zapadnutých do “sivého“ priemeru. Ich členitý viacfarebný povrch obdivujeme najmä na dovolenkách v Stredomorí.  

www.bramac.sk


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!