lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 35 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 07. Máj, , Dnes oslavuje Monika/Róbert
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
AVON je tu pre ženy už 125 rokov

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 22.7.2011
späť
Späť

Poslať
 

AVON je spoločnosť, ktorá bojuje proti vráskam, ale bojuje aj proti rakovine prsníka. AVON vie, že pre ženu je dôležité mať dokonalé pery, ale zároveň vie aj o tom, aké dôležité je hovoriť o násilí páchanom na ženách. AVON krásu prináša až k vašim dverám, ale zároveň vám ich aj otvára. AVON dáva prácu viac ako 6,2 milióna žien vo viac ako 100 krajinách sveta a to už 125 rokov. Toto je AVON – spoločnosť, ktorá na Slovensku už viac ako 20 rokov stojí za krásou, inováciou a optimizmom.

 

História spoločnosti AVON pripomína rozprávkový príbeh. Na konci 19. storočia začal obchodný cestujúci s knihami, David McConnell, ku knihám pribaľovať aj malý voňavý darček. Onedlho sa jeho vône stali žiadanejšími než samotná literatúra, preto v roku 1886 založil svoju vlastnú kozmetickú spoločnosť „California Parfume Company“.

McConnell správne predpokladal, že pre priamy predaj je najdôležitejší osobný kontakt. Prvým distribútorom jeho firmy bola pani P.F.E. Albee, ktorá sa stala prvou Avon Lady. K pani Albee sa pridala skutočná „armáda“ obchodných zástupcov.

Po prvýkrát v histórii tak získali ženy príležitosť nadobudnúť finančnú nezávislosť – 34 rokov predtým, ako získali právo voliť. V roku 1929 sa na trhu objavila línia výrobkov pomenovaná podľa rodného mesta jedného z najobľúbenejších autorov Davida McConnella, Williama Shakespeara, Stradford upon Avon. Názov sa stal tak populárny, že sa spoločnosť v roku 1939 oficiálne premenovala na Avon Products Inc.

Produktové portfólio AVONu zahŕňa nielen kozmetické výrobky, ale tiež módne doplnky, produkty pre domácnosť, ale aj také silné značky ako ANEW, AVON COLOR, ADVANCE TECHNIQUES, alebo SKIN SO SOFT. V skutočnosti meno značky AVON nesie oveľa viac kozmetických výrobkov ako akejkoľvek inej značky. AVON je svetovou jednotkou v predaji vôní a pýši sa spoluprácou s celosvetovo známymi osobnosťami akými sú napríklad svetoznáma americká speváčka Fergie, herečka Reese Witherspoon, Salma Hayek, Courteney Cox, herec Patrick Dempsey alebo topmodelka Christy Turlington Burns. Tiež sa môže popýšiť spoluprácou so svetoznámymi módnymi domami - Christian Lacroix, Herve Legére či Ungaro.


Diskusia k článku:

Ďakujem,že som si mohla prečítať tento článok-ďakujem za to ,že som súčasťou avonu už 19 rokov-som pyšná na to ,že som bola ta,čo pred 10 rokmi predala najviac symbolov určených na boj proti rakovine prsníka...vždy keď je nový výrobok ,hneď ho kúpim ,aby sa predával,keď ho ukážem ...som vďačná avonu za to ,že som sa osobne stretla s osobnosťami ,ktoré pomáhajú predávať tieto výrobky ďakujem avonu za to ,že sa cítim ,ako v rozprávke...teším sa s toho ,čo môžem vďaka avonu získať a zo to ,čo mi všeto dal...srdečná vďaka -som pyšná na to ,že som súčasťou avonu a splnila som si svoj SEN s avonm -je zmyslom môjho života
Neregistrovaný - Mária Ďurišová, 28.7.2011 23:40, maria.durisova.avon(`na`)gmail.com
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!