lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 17. August, , Dnes oslavuje Milica
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Coca-Cola uvádza na trh na Slovensku dve rady tradičných kontúrovaných fliaš

  Spracoval(a) : Kamila Rehorovská
Dátum : 10.7.2007
späť
Späť

Poslať
 

10 miliónov fliaš s objemom  0,2L a 0,33L nahradí súčasné balenie 0,25L, ktoré sa spoločnosť Coca-Cola rozhodla stiahnuť zo slovenského trhu. Tieto investície do značky a do kvality sú potvrdením zámeru spoločnosti orientovať sa na slovenský trh.

Nové balenia pre slovenského spotrebiteľa predstavuje väčšiu možnosť výberu a väčšiu cenovú flexibilitu pri nákupe tradične kvalitných značiek Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta a Sprite. Vratné sklenené fľašky dopĺňajú portfólio balení spoločnosti, ktoré sú bez výnimky recyklovateľné. Sklenená kontúrovaná fľaška s objemom 0,33L je naviac prvá odľahčená fľaša v Európskej Únii, čím sa pri jej výrobe znižuje množstvo materálu na výrobu, a šetria sa prírodné zdroje.

Spoločnosť Coca-Cola tak ponúka  slovenskému spotrebiteľovi v segmente HoReCa na výber okrem 0,2L balenia aj kontúrovanú fľašu s objemom 0,33L. Výhody balenia 0,33L spočívajú vo výhodnejšej cene  za liter. Vo fľaške sa nachádza ideálny objem nápoja na zapitie jedla a doplnenie tekutín v organizme. 0,33L fľaška je určená najmä pre samoobslužné jedálne a bufety s predajom nápojov v skle, a pre  reštaurácie zamerané na obedové menu.

Fľaša 0,2L je určená najmä pre kaviarne, diskotéky, hotelové zariadenia a štýlové reštaurácie. Predstavuje ideálne balenie ku káve i do pohára, ideálny objem na okamžité osvieženie, a v neposlednej rade aj imidž pôvodnej Coca-Cola fľaše.

Je to fľaša s viac ako 90 ročnou bohatou históriou. Táto kontúrovaná fľaša, v krátkom čase po uvedení na trh, získala vysokú rozlišovaciu schopnosť pre najznámejšiu fľašku na svete a stala sa doslova ikonou značky Coca-Cola. Dizajn fľaše vznikol v roku 1916, je inšpirovaný ilustráciou, ktorá znázorňuje  kakaový bôb, jeho špirálovitý tvar s ryhovaným  povrchom.  Kontúrovaná fľaša je symbolom inovácie a na prvý pohľad odlišuje svetoznámy nápoj od všetkých ostatných produktov a dnes je niečím, čo znamená oveľa viac, než obyčajný obal. Vďaka charakteristickému vzhľadu, kontúrovanú fľašku možno spoznať podľa dotyku v tme, alebo dokonca aj podľa črepín. Silu symbolu možno vidieť aj z faktu, že veľa umelcov, od Andyho Warhola až po filmových režisérov svetového mena, bolo inšpirovaných práve kontúrovanou ikonou značky.

Čo chce spoločnosť Coca-Cola dosiahnuť novou kontúrovanou fľaškou? Chce predovšetkým posilniť Coca-Cola značku tým, že uvedie jeden z osvedčených a obľúbených symbolov na slovenský trh. Ďalej chce upevniť vzťah s konzumentami, ktorí Coca-Colu pijú ako a pritiahnuť aj pozornosť nových konzumentov. Chce umožniť aj slovenským  spotrebiteľom vychutnať unikátnu chuť ľadovo vychladeného nápoja z originálnej kontúrovanej fľašky, a vytvoriť tak spojenie nielen chuťové ale aj vizuálne a dotykové.

Ako sa správne podáva Coca-Cola? Reštaurácie a bary sú kľúčovými kanálmi pre okamžitú spotrebu klasického nápoja Coca-Cola. Kvalitne servírovaná Coca-Cola by mala byť správne vychladená (ideálne na 4 stupne celzia) a mala by sa podávať s ľadom a citrónom. Medzinárodné výskumy ukazujú, že si konzumenti spájajú kontúrovanú fľašku s príjemnými chvíľami ich života, strávenými s rodinou a priateľmi. Rodina a priatelia sú najdôležitejšími hodnotami v živote Slovákov. Sklenená kontúrová fľaška si tak určite nájde obľubu aj v našej krajine.


Diskusia k článku:

DVA rady, lebo je to TEN rad vyrobkov rada je nieco ine
Neregistrovaný - fereshteh, 12.7.2007 13:55
1. rada je: neslopte tie patoky a 2. rada je: používajte na vodný kameň
Neregistrovaný - , 12.7.2007 15:49
nenavidim tu staronovu verziu... komu ma stacit 0,2L?
Neregistrovaný - , 13.7.2007 17:04
ze "...idelana na doplnenie tekutin v organizme..." sme se pobavili
Neregistrovaný - keira, 17.7.2007 11:47
Toto je príklad toho ako dokáže ľudí oblbnúť reklama.
Neregistrovaný - Zuzana, 24.7.2007 17:43
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!