lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 25. Júl, , Dnes oslavuje Jakub
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Kúpou štýlového trička podporíte ohrozené zvieratá

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 14.4.2014
späť
Späť

Poslať
 

Vlky, zubra a dokonca i majestátneho leva môže podporiť každý, kto si zaobstará unikátne tričko zo špeciálnej kolekcie BUSHMAN FOR ZOO. Z jedného zakúpeného trička BUSHMAN FOR ZOO budú venované vždy 4 € pre konkrétne zviera zo zoologickej záhrady. Tričká sú na predaj v jednotlivých predajniach BUSHMAN alebo na e-shope. BUSHMAN projekt na pomoc ohrozeným druhom spúšťa začiatkom apríla na Slovensku i v Čechách.

Lev v Bojniciah

Najvznešenejším a zároveň i jedným  z najohrozenejších obyvateľov Zoologickej záhrady Bojnice je Lev berberský. Kráľ zvierat je symbolom záhrady a má medzi priaznivcami zoo stovky fanúšikov. Všetci jeho obdivovatelia môžu teraz prispieť v rámci projektu Bushman for zoo na jeho chov. Stačí si zaobstarať originálne tričko Bushman s obrázkom leva Aslana.

Tričko zo špeciálnej edície s motívom Aslana si bude možné zakúpiť za 26,60 € k od začiatku apríla v bojnickej zoologickej záhrade a tiež v kamenných predajniach Bushman i prostredníctvom e-shopu.

Vlky v Bratislave

Úspešným odchovom mláďat vlka obyčajného sa môže pochváliť Zoologická záhrada Bratislava. Tunajšia svorka má aktuálne šesť členov, jej chovatelia sa však momentálne trápia s nedostatočným životným priestorom pre tieto psovité šelmy. Plánujú preto výstavbu nových, na ktoré môže prispieť ktokoľvek v rámci projektu Bushman for zoo. Stačí si zaobstarať originálne tričko Bushman s obrázkom vlka obyčajného.

Tričko zo špeciálnej edície s motívom vlka si bude možné zakúpiť za 26,60 € od začiatku apríla v bratislavskej zoologickej záhrade a tiež v kamenných predajniach Bushman a prostredníctvom e-shopu.

Zubor v Košiciach

Majestátne plemeno najväčšieho európskeho cicavca, Zubra európskeho, chovajú s úspechom niekoľko rokov v Zoologickej záhrade v Košiciach. Odchovom mladých zubrov pomáhajú košickí odborníci udržaniu populácie tohto kriticky ohrozeného živočícha. Prispieť na jeho úspešný chov môže teraz každý, kto má chuť a chce sa aspoň nepriamo podieľať na záchrane ohrozeného druhu. V rámci projektu Bushman for zoo si stačí zaobstarať originálne tričko Bushman s obrázkom Zubra európskeho.

Tričko zo špeciálnej edície s motívom zubra si bude možné zakúpiť za 26,60 € od začiatku apríla v bratislavskej zoologickej záhrade a tiež v kamenných predajniach Bushman a prostredníctvom e-shopu.

Viac na www.bushman.sk, www.bushmanshop.sk


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!