lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 25. Júl, , Dnes oslavuje Jakub
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
PRE VÁŠ ZDRAVŠÍ DOMOV

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 7.3.2014
späť
Späť

Poslať
 

Ako bojovať proti plesniam? Základom je prevencia. Vlhkosť vzduchu by nikdy nemala presiahnuť 60 percent. V norme ju udržíte najmä pravidelným vetraním a aj niekoľkými osvedčenými radami. Pokiaľ je to možné, bielizeň sušte vonku, pri varení majte zapnutý digestor a dvere do kúpeľne nechávajte otvorené. Nábytok môžete odsunúť od stien, čím vytvoríte priestor pre lepšiu cirkuláciu vzduchu. Vhodnou prevenciou sú aj pohlcovače vlhkosti, ktoré zachytia nadbytočnú vlhkosť a prevoňajú vzduch.


Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360°Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360°

Riešenie prináša pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° od spoločnosti Henkel Slovensko, ktorý upravuje vlhkosť vzduchu na optimálnu hodnotu, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 50 – 60 % bez spotreby elektrickej energie a bez akéhokoľvek zápachu.

 

Ako prístroj funguje?

Účinná tableta samovoľne a okamžite pohlcuje nadmernú vlhkosť zo vzduchu. Vďaka inovovanému tvaru prístroja môže vzduch cirkulovať okolo tablety zo všetkých strán, čím je až o 40 % účinnejší. Kompaktná absorpčná tableta 2v1 sa skladá z dvoch samostatne účinných vrstiev. Ultra absorpčné kryštáliky v bielej časti tablety pohlcujú nadmernú vlhkosť vzduchu a patentovaná technológia v modrej časti neutralizuje pachy. Nadbytočná vlhkosť sa kondenzuje a vo forme roztoku sa zbiera v spodnej časti prístroja. Už po prvých dvanástich hodinách môžete spozorovať prvé kvapky v nádobe. Tableta sa postupne rozpúšťa, až zostane len tekutina, ktorú ľahko vylejeme do toalety. Prístroj je natoľko bezpečný, že aj v prípade prevrátenia, nehrozí vyliatie nahromadenej tekutiny. Pohlcujúca tableta sa spotrebuje počas 2 – 3 mesiacoch v miestnosti s rozlohou cca 20 m2 v závislosti od vlhkosti vzduchu. Ak je miestnosť väčšia použite viac prístrojov. Výmena náplne je jednoduchá do prístroja stačí vložiť novú tabletu, ktorá je vhodná aj do ostatných druhov pohlcovačov vlhkosti.

 

Kam ho treba umiestniť?

 

Aj keď je jeho použitie bezpečné, neponechávajte ho v blízkosti detí a domácich zvierat. Z každej strany pohlcovača by mal byť kvôli dobrej cirkulácii vzduchu voľný priestor minimálne 10 cm. Nedávajte ho do v blízkosti zdrojov tepla (kúrenie, krby a pod.)

Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360° môžete umiestniť do pivníc, na povaly, do chát, garáží, kancelárií, kuchýň, skríň, kúpeľní, skladov, práčovní a pod. Pomôže vám zabezpečiť optimálne podmienky, ku ktorým patrí aj správna vlhkosť vzduchu a to bez vysokých finančných nákladov a námahy. Ak vás pleseň predsa len prekvapí, odstráňte ju pomocou špeciálneho prostriedku Ceresit Stop Plesni. Pri rozsiahlych plesniach sa obráťte na odborníka.

 

Viac informácií nájdete aj na www.stopvlhkosti.sk


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!