lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 26 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 22. Jún, , Dnes oslavuje Paulína
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
PRIBINÁČEK OSLAVUJE ŠESŤDESIATKU – VEĽA ZDRAVIA!!!

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 24.2.2014
späť
Späť

Poslať
 

Kvalitu a chuť PRIBINÁČKA otestovala  tá najprísnejšia porota. Už tri generácie spokojných zákazníkov si vychutnáva túto legendárnu lahôdku. Presne pred 60-timi rokmi prví labužníci okúsili tvarohovo-smotanový dezert, ktorý bol vyrobený podľa jedinečnej receptúry.

Viete, prečo vlastne PRIBINÁČEK vznikol?

Krátko po druhej svetovej vojne, deti potrebovali naozaj hodnotnú výživu plnú vápnika na to, aby sa správne vyvíjali. Mliekarne v Přibyslavi tak prišli s novinkou – výživnými  čerstvými mliečnymi dezertmi s názvami EVA, BIVOJ alebo MOCCA. Keďže išlo nielen o kvalitný, ale pre deti tiež veľmi chutný zdroj výživy, jeho spotreba prudko rástla. V roku 1954 tieto dezerty v mliekarni Pribina a premenovali na PRIBINÁČEK. Tak sa začala písať úspešná šesťdesiatročná história tejto legendárnej značky. 

Spotreba PRIBINÁČKA rástla v 50-tych rokoch tak rýchlo, že ho mliekarne Pribina nestačili vyrábať. Úrady preto mliekarni nariadili, aby jeho receptúru odovzdali aj ostatným závodom v bývalom Československu, aby si dezert mohli vychutnávať aj deti z ostatných kútov republiky. Tak jednoducho sa vtedy konkurencia dostala k jedinečnému výrobnému tajomstvu. Napriek tomu zostáva práve PRIBINÁČEK dodnes symbolom dezertov pre deti. Tajomstvo PRIBINÁČKA je ukryté najmä v jeho pôvodnej, jednoduchej receptúre, ktorú tvorí hlavne kombinácia tvarohu a smotany. Toto chutné spojenie, spolu s neodmysliteľným kocúrikom na obale, je základom úspechu tejto značky,“ hovorí marketingový riaditeľ Jan Dietl.

Sortiment PRIBINÁČKA počas existencie značky prešiel významným vývojom. V 60-tych rokoch ho vyrábali dokonca v šestnástich príchutiach, vrátane zeleninovej. Dnes je v predaji okrem klasického PRIBINÁČKA v rôznych príchutiach aj veľa špecialít – TYČINKA, PIŠKOTÍK, MIXÍK A OVOCÍK.  Všetky inovácie viac-menej stále spája osvedčená kombinácia tvarohu a smotany, ktorú naše deti milujú. 

Na Slovensku je dnes len málo značiek, ktoré majú za sebou takú silnú tradíciu, ako má PRIBINÁČEK. Šesťdesiate narodeniny sú preto dobrým dôvodom na veľkú oslavu. A práve pre tých, ktorí si chcú zaspomínať na svoje detstvo, pripravil PRIBINÁČEK prekvapenie: „V rámci osláv sme sa rozhodli prísť na trh s limitovanou edíciou dvoch nových príchutí pre dospelých, ktorí si PRIBINÁČEK pamätajú zo svojho detstva,“ prezradil marketingový riaditeľ Jan Dietl s tým, že obe novinky - KÁVA a KARAMEL – budú v predaji len tento narodeninový rok.  Okrem zmieňovanej edície prichystal PRIBINÁČEK ďalšie aktivity a súťaže pre svojich najmenších fanúšikov.  Sledovať ich môžete na pribinacek.sk alebo na facebook.com/pribinacek.cz.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!