lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 26 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 22. Jún, , Dnes oslavuje Paulína
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Zlatý Bažant v olympijskom drese

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 8.2.2014
späť
Späť

Poslať
 

Zlatý Bažant ako hlavný partner Slovenského olympijského tímu pripravil pred ZOH v Soči 2014 fanúšikom olympiády viacero prekvapení. Limitovaný olympijský dizajn plechoviek Zlatý Bažant 10 % a 12% symbolicky zapaľuje olympijský oheň už od druhej polovice januára na pultoch predajní po celom Slovensku. Počas trvania olympijských hier Zlatý Bažant zároveň pripravil pre fanúšikov aj virtuálny olympijský dom plný zábavy a súťaží o zaujímavé ceny.

 

Zlatý Bažant je partnerom Slovenského olympijského tímu od roku 2009 a po prvýkrát stál pri úspechoch našich športovcov vo Vancouveri v roku 2010. „Sme presvedčení, že aj počas ZOH Soči 2014 budú mať slovenskí fanúšikovia mnoho dôvodov na športovú radosť. Preto sme pre nich pripravili Zlatý Bažant v slávnostnom, olympijskom šate.  Limitovaná edícia pivných plechoviek s olympijským dizajnom je zároveň vyjadrením našej podpory celému olympijskému tímu,“ hovorí Michal Sivko, brand manager značky Zlatý Bažant.

 

Okrem špeciálneho dizajnu však Zlatý Bažant spojí fanúšikov aj prostredníctvom virtuálneho olympijského domu, ktorý bude v online prostredí dostupný skutočne každému. Virtuálny olympijský dom fanúšikovia nájdu od začiatku olympijských hier na internetovej stránke www.olympijskydom.sk, ktorá bude dostupná aj cez facebookovú fan page Zlatý Bažant. Olympijski nadšenci v ňom budú môcť zbierať body za rôzne aktivity, získať status bronzového, strieborného či zlatého fanúšika a hrať tak o zaujímavé ceny.

 

Jednou z nosných aktivít v rámci virtuálneho domu bude možnosť zapáliť symbolický „virtuálny“ olympijský oheň a zdieľať ho na Facebooku. Z olympijských ohňov následne vytvoríme celoslovenskú mapu, ktorá bude symbolom šírenia olympijskej myšlienky medzi Slovákmi a podporou pre našich olympionikov. Z ďalších aktivít v rámci virtuálneho domu môžeme spomenúť možnosť posielať odkazy našim športovcom priamo do dejiska olympiády, tipovanie výsledkov, či dokonca hru „pivný curling,“ dodáva Michal Sivko.

 

Počas trvania olympijských hier Zlatý Bažant zároveň pripravil aj zaujímavé akcie vo vybraných Horeca prevádzkach na celom Slovensku. Tie načas získajú status  „olympijského pubu“ a umožnia fanúšikom nielen sledovať športové prenosy a spoločne povzbudzovať, ale využiť napríklad aj špeciálne olympijské „happy hour“.

 

Zlatý Bažant a Slovenský olympijský tím sú partnermi od roku 2009. Podobne ako naši športovci repezentuje Zlatý Bažant svojou kvalitou Slovensko v zahraničí, a preto pod heslom „Reprezentujeme Slovensko“ podporil náš tím počas olympijských športových sviatkov vo Vancouveri, v Londýne aj v Soči. Už onedlho bude zároveň súčasťou príprav na Letné olympijské hry 2016 v Riu de Janeiro.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!