lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 11 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 31. Júl, , Dnes oslavuje Ignác
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Novinky Pudingu Pani Elvisovej pokrstil aj Mačintosh

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 21.1.2014
späť
Späť

Poslať
 

Povesť našej najlepšej koncertnej kapely obhájili PPE v piatok nabitou akciou na streche bratislavského historického centra. Okrem obľúbených hitov nechýbali tri zatiaľ nepomenované hudobné novinky, ale ani graffiti či mačací počítač.

 

Mesačnú šnúru po celom Slovensku odštartoval Puding Pani Elvisovej 17. januára vo vypredanom bratislavskom klube KC Dunaj spolu s ďalšími umelcami zapojenými do projektu Transform Today. Pod týmto heslom svojimi live vystúpeniami koncert ozvláštnila mladá dizajnérka Misha Chmelíčková aj jeden z najrenomovanejších slovenských graffiti umelcov, Animo.

 

Málokto to vie, ale prvým stolovým PC na svete bol v šesťdesiatych rokoch minulého storočia tzv. Mačintosh,“ usmieva sa multiumelkyňa Misha, ktorá fantazijný mačací počítač na stenu klubu nakreslila lepiacou páskou technikou tape drawingu. Atmosféru koncertu už tradične skvelých PPE okorenila svojimi obrázkami aj ako VJka: „Jednoduché, geometrické, trochu retro, to je pre môj štýl charakteristické. Moja tvorba má ľudí v prvom rade baviť, to je jej zmysel. Na každej akcii preto prekvapím niečím novým,“ sľubuje.

 

Animo svoje vystúpenie poňal doslova „site-specific“ a počas party vytvoril veľkú grafiku Dunajskej panej, ženskej postavy vystupujúcej z riečnych vĺn. „Je to nový, zvláštny pocit tvoriť pred publikom či vidieť svoju tvár na plagátoch veľkej kampane. S myšlienkou kráčať s otvorenou mysľou a meniť svoju budúcnosť sa však plne stotožňujem,“ konštatuje streetartista známy maľbami originálnych postavičiek.

 

Po predskokanovi DJ Stroonovi sa o prekvapenie večera postaral samotný Puding Pani Elvisovej, ktorý v rámci takmer dvojhodinovej show odohral nielen svoje najväčšie hity, ale aj tri nové tracky zo zatiaľ nevydaného albumu. „Názvy zatiaľ majú len pracovné,“ prezradila speváčka Slivka. Burácajúcemu publiku to však nevadilo ani v najmenšom a na prasknutie plný klub všetky novinky ocenil búrlivým potleskom.

 

Nenechajte si ujsť ďalšie koncerty v Žiline, Trenčíne, Košiciach, Poprade a Prievidzi. Viac informácií nájdete na interaktívnej microsite transformtoday.sk.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!