lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 13 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 11. Máj, , Dnes oslavuje Blažena
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
REEBOK TRAINING ACADEMY – virtuálny športový svet

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 13.5.2013
späť
Späť

Poslať
 

Spojenie fitness, CrossFitu, tanca, jogy a zdravej výživy na jednom mieste

 

Reebok Training Academy (RTA) – www.rtacademy.sk je ojedinelým projektom pre všetkých milovníkov športu a zdravého spôsobu života. Spája 8 osobností s ich dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sú pre jej návštevníkov k dispozícií svojimi pravidelnými príspevkami a poradenstvom.

 

Lea Grančič (aerobik), Helena Ballová, Ivana Surovcová a Alex Žáčiková (tanec v rôznych formách ako PortDeBras, dance joga, štandardné tance), Jaroslav Pávek (joga), Jindro Tovaryš a Peter Országh (obidvaja CrossFit) a nakoniec Martin Roháček (zdravá životospráva a kondičný tréning). Tieto osobnosti tvoria osminu  odborníkov stránky rtacademy.sk. Web nemá byť konkurenciou už existujúcim lifestylovým stránkam, keďže rtacademy.sk sa špecializuje len na vybrané druhy športov s vybraným okruhom odborníkov, ktorí budú neustále aktualizovať najnovšie poznatky a informácie zo svojho odboru -  http://rtacademy.sk/trainers.

 

Lea Grančič hodnotí projekt nasledovne: „Cieľom tohto projektu je spojiť  profesionálnych trénerov s fitness komunitou. Vytvorili sme virtuálne cvičebné prostredie, kde môže široká verejnosť konzultovať akékoľvek otázky s našimi vybranými odborníkmi pre rôzne druhy fitness. RTA prináša všetky trendy vo fitness svete, aby bolo pre všetkých cvičenie zábavou, ale zároveň čo najbezpečnejšie a účinné.“

 

Fitness tréneri (Reebok Presenters) sú zapojení aj do pripravovaných fitness eventov pod hlavičkou značky Reebok - Reebok Mobile Gym, kde sa bude môcť široká verejnosť zapojiť do CrossFitu, tanca, aerobiku či joga cvičenia. Podujatia sa budú konať v Bratislave 7.6.2013 a Košiciach 25.5.2013.

 

Zaujímavosťou sú aj aktualizované pripravované fitness podujatia - „EVENTS“. Návštevník stránky sa tu dozvie všetky pripravované podujatia vo fitness, joga, CrossFite, či tanci. Objednať sa môže aj na EAV diagnostiku, či na víkendový tanečno-cvičebný dovolenkový pobyt http://rtacademy.sk/events.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!