lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 43 reakcií.
Včera pribudlo:
3 tém, a 36 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 22. September, , Dnes oslavuje Móric
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
CCC potešilo maminky a detičky z OZ Šanca pre nechcených

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 20.5.2014
späť
Späť

Poslať
 

Druhú májovú nedeľu všetky maminky na svete oslavujú svoj deň – Deň matiek. Nie každej maminke a dieťatku je dopriate osláviť ho v rodinnom kruhu, pohode a dobrej nálade. Spoločnosť CCC Slovakia, s.r.o. sa rozhodla spríjemniť tento deň maminkám a ich ratolestiam z OZ Šanca pre nechcených.

Aj nový pár topánočiek sa môže stať nevšednou udalosťou. Presvedčili sa o tom mamičky s deťmi  z OZ Šanca pre nechcených, ktoré zavítali do bratislavského Auparku. Predajňa ožila farebnými kočíkmi, detským smiechom, džavotom a rozžiarenými očkami detičiek. Ako uviedla zástupkyňa spoločnosti, pani Alena Langová z CCC Slovensko: „Chceli sme počas májového Dňa matiek ukázať, že dôvod na oslavu má každá maminka bez ohľadu na prostredie, z ktorého pochádza. Ak im topánky z CCC spríjemnili deň a zabudli aspoň na chvíľku na starosti, sme veľmi radi.“ Mamičky si vyberali topánky nielen štýlové a farebné, ale aj praktické, keďže väčšinu dňa strávia na nohách pri aktivitách s deťmi. „Veľmi si vážime dlhodobú pomoc partnerov, akým je aj spoločnosť CCC.  Spolupracujeme už druhý rok a sme radi, že sa nám rozhodli pomáhať aj v iných spoločensky prospešných projektoch“, uviedla riaditeľka Centra sociálnych služieb Náruč záchrany Senior &Junior v bratislavskej Dúbravke,  pani Anna Ghannamová.

Deti s mamičkami odchádzali z predajne príjemné unavené a s darčekmi v rukách, niektorí aj nohách. Nezabúdajme na fakt, že to , čo sa nám zdá ako maličkosť, môže byť pre iného obrovským gestom.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!