lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 6 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 21 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 05. Júl, , Dnes oslavuje
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Polus daroval Vianoce Detskej fakultnej nemocnici

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 20.12.2012
späť
Späť

Poslať
 

Deti, ktoré sa v týchto adventných týždňoch ocitli v Detskej fakultnej nemocnici, nemusia mať hlavu v smútku z chýbajúcej vianočnej atmosféry. Polus City Center sa im totiž rozhodol darovať vianočnú výzdobu, ktorá by im mala spríjemniť ťažké chvíle strávené v nemocnici.

Kramáre tak rozžiarilo v týchto dňoch až 224 kusov rozličných ozdôb v podobe  vyzdobených stromčekov s osvetlením, svietiacich girlánd, blikajúcich žiariviek a iných. Okoloidúci si výzdobu môžu všimnúť už priamo z cesty – svietiace girlandy lemujú poschodia Detskej pohotovosti a žiarivky dotvárajú vianočnú atmosféru priamo nad vchodom do DFNsP. Ozdobené stromčeky sa zas nachádzajú takmer na každom oddelení. „Takúto masívnu vianočnú výzdobu sme tu ešte doteraz nemali,“ dodáva Zuzana Staneková, vedúca oddelenia prevádzkových činností na DFNsP.

 Stále funkčné a veľmi pekné ozdoby, ktoré mal Polus v rámci vlastnej výzdoby, poputovali do Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou na Kramároch. Snažili sme sa tak skrášliť nemocnicu a priniesť deťom radosť z Vianoc,“ uviedla marketingová riaditeľka Polus City Center Monika Karoliová.

Deti si výzdobu všimli a tešia sa z nej, dôkazom čoho je aj výrok 10-ročného Miška: „Stromček mi pripomína, že už o niekoľko dní príde Ježiško a prinesie mi darčeky.“  

Polus City Center plánuje podobné aktivity aj do budúcnosti. „Chceme prinášať radosť z všedného dňa nielen našim zákazníkom, ale aj tým, čo to naozaj potrebujú,“ uzatvára Monika Karoliová. 

 

 
 
 

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!