lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 29 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 27. Júl, , Dnes oslavuje Božena
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Pravidelné nakupovanie by mohlo mužov stáť život.

  Spracoval(a) : Jana Osuska
Dátum : 1.6.2000
späť
Späť

Poslať
 

Svetové výskumy sa už dávno zhodli v tom, že pravidelné nakupovanie by mohlo mužov stáť život. Ak teda chcete ušetriť život vášho spoluživiteľa , čítajte pozorne ďalej. Obchodníci už vymysleli na internete “obchod ako naozaj”, ktorý nás ženy uspokojí a mužov neoberie o čas, iba o peniaze..
Vedci z univerzity v nemeckom Ulme mysleli určite aj na ostatných zaneprázdnených podnikateľov, keď vyvinuli nový softvér Tterra. Je to revolúcia v internetovom obchode. S jeho pomocou zákazníci a predavači v elektronickom obchode môžu vidieť a viesť spolu dialóg prostredníctvom klávesnice. Predavač má možnosť osobne pozdraviť každého záujemcu, ktorý navštívi stránku obchodu, a opýtať sa na jeho želania. Návštevník si môže najprv ”mlčky” prezerať ponukové stránky a osloviť predavača, až keď prejaví záujem o bližšie informácie. A čo je najdôležitejšie, s Tterrou si môžete pokojne poklebetiť aj s ostatnými zákazníkmi a tak si vymieňať skúsenosti z nákupov. A čo je najúžasnejšie inštalácia softvéru je jednoduchá a finančne nenáročná. Ten, komu sa nechce čakať, kým jeho obľúbený elektronický obchod nabehne na bázu TTerra, si môže z internetu stiahnuť na vlastný počítač používateľský softvér LLuna, ktorý mu umožní vidieť všetkých ostatných zákazníkov používajúcich túto technológiu. O stupni zviditeľnenia pritom rozhoduje každý sám. Zverejniť môže prezývku, fotografiu alebo aj živé video.

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!