lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 32 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 29 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 20. Október, , Dnes oslavuje Vendelín
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dobroslav

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 15.1.2002
späť
Späť

Poslať
 

Je staré slovanské meno oslavujúce dobrotu. Napriek tomu, že sú nositeľmi takého krásneho symbolu, sú títo ľudia plní napätia, nepokoja, nespokojnosti, bojazlivosti. Taký je aj ich temperament, horúci, ale dlho ostáva neprebudený.

Uzatvárajú sa radi do seba a viac ich zaujíma odraz sveta v ich prežívaní ako jeho reálna tvár. Skôr si pamätajú situácie ako fakty, čo ich predurčuje k pisateľskej zručnosti. Sú veľmi zvedaví, ale neopatrní, tým si často komplikujú život. Zdá sa, že neustále niečo robia, že vyvíjajú činnosť, ale nie vždy s efektom. Často sa utiekajú k činnosti, aby ušli sami pred sebou. Ich intelekt aj manuálna zručnosť sú vyvážené a preto majú veľké problémy pri výbere povolania. Napokon im vždy pomôže intuícia, ktorá im pomáha orientovať sa v živote a na ktorú sa môžu spoľahnúť. Mali by si hľadať ženy, ktoré vnesú harmóniu do ich života. Ocenia u žien trpezlivosť, otvorenosť a ochotu priblížiť im vieru v seba. Ak si urobia zo svojej partnerky bohyňu, niet vernejšieho muža na zemi. Ak sa sklamú, nehľadajú ďalej, ostávajú radšej sami a vyhľadávajú už iba voľnejšie, nezáväzné vzťahy na ukojenie svojej náruživosti. Napriek všetkým týmto vlastnostiam majú v živote dosť šťastia na to, aby boli spokojní./ Aj keď to dokážu len veľmi ťažko.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!