Vianočné prekvapenie po švédsky
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 28.11.2015 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Aj vy si každý rok hovoríte, že na tieto Vianoce sa pripravíte včas? Aby sme vám pomohli vyhnúť sa tradičnému predvianočnému stresu, prinášame zopár tipov na vianočné darčeky, ktoré sme pre vás vybrali spolu s našimi dizajnérmi.

Aj vy si každý rok hovoríte, že na tieto Vianoce sa pripravíte včas? Aby sme vám pomohli vyhnúť sa tradičnému predvianočnému stresu, prinášame zopár tipov na vianočné darčeky, ktoré sme pre vás vybrali spolu s našimi dizajnérmi.

 

Pre najdôležitejších ľudí na svete

 

Detí sú tými najdôležitejšími ľuďmi na svete a domov je pre ne úžasným ihriskom. Zahrajte sa preto spolu! Kniha  Poďme sa spolu zahrať! – sprievodca hrami pre malých aj veľkých z novej kolekcie LATTJO je zábavným a veľmi užitočným sprievodcom hrami pre deti vo veku  od 7 do 97 rokov.

 

Aj bábiky potrebujú útulný domček! Posteľ pre bábiky DUKTIG, či obývačka a spálňa z kolekcie HUSET im poskytne dokonalé pohodlie.

 

Ruku na srdce, oteckovia – kto z vás sa ako dieťa netúžil stať smetiarom, hasičom alebo rušňovodičom? Umožnite to svojmu drobcovi – so súpravou vláčikov LILLABO.

 

Deti si imitovaním dospelých vytvárajú isté sociálne zručnosti a samy sa spoločensky začleňujú.  Pri navrhovaní mini kuchyne DUKTIG som chcel, aby vyzerala čo najviac realisticky a disponovala množstvom funkcií – kuchynka má napríklad infračervenú varnú dosku. Jedna vec, nad ktorou som si lámal hlavu, bola výška, do ktorej je umiestniť. Potom mi napadlo použiť nastaviteľné nohy a všetko sa vyriešilo," hovorí dizajnér Mikael Warnahmmar, tvorca  mini kuchyne DUKTIG.

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.