16 hodinová FAREBNÁ REVOLÚCIA - Revolučná dlhotrvajúca dvojfázová farba na pery a lesk 2v1
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 28.3.2015 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Za 16 hodín sa môžete zbaliť a odísť na dovolenku, ale aj pracovať, nakupovať, relaxovať, skočiť z lietadla padákom, pohádať sa alebo zamilovať. Prežite nezabudnuteľné chvíle s novými revolučnými dlhotrvajúcimi dvojfázovými farbami na pery DERMACOL 16H* COLOUR LIP.

Za 16 hodín sa môžete zbaliť a odísť na dovolenku, ale aj pracovať, nakupovať, relaxovať, skočiť z lietadla padákom, pohádať sa alebo zamilovať. Prežite nezabudnuteľné chvíle s novými revolučnými dlhotrvajúcimi dvojfázovými farbami na pery DERMACOL 16H* COLOUR LIP.

 

16H* COLOUR LIP Dlhotrvajúca dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

 

Nádherné intenzívne farby vytvoria dokonalý vzhľad pier počas celého dňa. Prelomová textúra s vysokou pigmentáciou farby na pery je rýchloschnúca a výborne kryje, ponúka na výber  deväť odtieňov. Ultra lesk & jemná starostlivosť vďaka obsahu prírodných vysoko kvalitných olejov, včelích voskov a vitamínu E zabraňuje vysušovaniu. Pery hydratuje, zvláčňuje, dodá im zvodný lesk a plnosť.

 

Jednoduchá aplikácia v dvoch krokoch:

  1. krok – naneste tenkú vrstvu farby na pery a nechajte 1 minútu zaschnúť
  2. krok – aplikujte na zaschnutú farbu bázu, ktorú môžete počas dňa kedykoľvek obnoviť

 

TIP DERMACOL:

Pre dokonalé odlíčenie pier použite Dvojfázový jemný odličovač WATERPROOF EYE MAKE-UP REMOVER, ktorý efektívne a šetrne odstráni aj vodoodolný make-up. Unikátne zloženie je obohatené o extrakt z nevädze, tonizuje a osviežuje pleť.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.