Vitis Street Art: Vitis spája víno s dizajnom
Autor(ka) : mPNIKA
Dátum a čas : 31.8.2014 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Vitis Pezinok uviedol na trh kolekciu vín určenú pre mladšiu generáciu milovníkov vín. Červené, biele a ružové vína Vitis Street Art zaujmú netradičným a originálnym dizajnom.

Vitis Pezinok uviedol na trh kolekciu vín určenú pre mladšiu generáciu milovníkov vín. Červené, biele a ružové vína Vitis Street Art zaujmú netradičným a originálnym dizajnom.

 

Oslava s priateľmi alebo víkendová grilovačka sa nezaobídu bez kvalitného vína. Po osvedčených a obľúbených produktoch ako Vitis Galéria, Chateau Pezinok či Vitis Symphony, prichádza Vitis Pezinok s novou kolekciou vín, ktorá stavia práve na dizajne v štýle graffiti. Kvalitné červené, biele a ružové polosuché vína, vyrábané ako cuvée, nájdu fanúšikovia vína pod značkou Vitis Street Art.

 

Chceli sme priniesť niečo špeciálne, čo spojí mladú energiu, dobré víno a štýlový dizajn. Zároveň sme chceli, aby sa mohli naši zákazníci odlíšiť od ostatných. Veríme, že vína z radu Vitis Street Art presvedčia samé,“ hovorí Ing. Miroslav Tkáč, riaditeľ spoločnosti Vitis Pezinok pre obchod a marketing.

 

Tak ako ostatné kolekcie vín Vitis, aj Vitis Street Art majú skrutkovacie uzávery, ktoré vďaka svojej praktickosti uľahčia otváranie.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.