PRVÝ KOMPAKTNÝ SMARTFÓN OD LG NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 8.4.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Prvý kompaktný smartfón od spoločnosti LG Electronics (LG) poteší svojimi rozmermi aj vlastnosťami. Užívatelia ocenia displej s veľkosťou 4,7 palca, dlhú výdrž batérie a rad UX funkcií prevzatých z materskej G radu. K dostaniu je v niekoľkých verziách a farebných variantoch podľa preferencií užívateľa. O vysoký výkon sa postará Android 4.4. KitKat a štvorjadrový procesor s taktom 1.2 GHz.

Prvý kompaktný smartfón od spoločnosti LG Electronics (LG) poteší svojimi rozmermi aj vlastnosťami. Užívatelia ocenia displej s veľkosťou 4,7 palca, dlhú výdrž batérie a rad UX funkcií prevzatých z materskej G radu. K dostaniu je v niekoľkých verziách a farebných variantoch podľa preferencií užívateľa. O vysoký výkon sa postará Android 4.4. KitKat a štvorjadrový procesor s taktom 1.2 GHz.

 

Tento kompaktný telefón s nadštandardnými funkciami je hrdým pokračovateľom modelu G2 a prevádza jeho prémiové vlastnosti do strednej triedy smartfónov. Už na prvý pohľad spredu G2 mini zaujme svojim 4,7 palcovým IPS displejom, zadná časť potom praktickými ovládacími tlačidlami a 8.0MP fotoaparátom. Z obľúbených UX funkcií stojí za zmienku napríklad Guest Mode, Plug & Pop či Quick Window, ktoré iste ocení nejeden nový užívateľ. Displej a batéria o výdrži 2440 mAh sú najvyššie vo svojej triede a výkonný procesor Quad - Core poskytuje vynikajúci multitasking.

 

Variabilný telefón s mnohými možnosťami

Veľkosťou aj cenou je G2 mini prístupnejší širokému zákazníckemu segmentu. Je k dostaniu v niekoľkých farebných prevedeniach: titánová čierna, mesačná biela, červená a zlatá. Najnovšia súčasná verzia Androidu prináša užívateľsky priateľské prostredie, intuitívne ovládanie a zvyšuje celkový výkon smartfónu. Ako kompaktná verzia telefónu, ktorý získal v roku 2013 rad ocenení, si G2 mini udržuje inovatívny dizajn doplnený o zadné odomykacie tlačidlo prvýkrát predstavené u jeho predchodcu G2.

 

Základná špecifikácia G2 mini:

Procesor: štvorjadrový Qualcomm Quad - Core s taktom 1.2 GHz (LTE - MSM8926)

Displej: 4,7 palcový QHD IPS (960 x 540)

Pamäť: 8 GB eMMC / 1 GB RAM / SD Card Slot

Fotoaparát: zadný 8.0MP / predná 1,3 MP

Batéria: 2440 mAh (vymeniteľná)

Operačný systém: Android 4.4 KitKat

Rozmery: 129,6 x 66,0 x 9,8 mm

Hmotnosť: 121 g

Sieť: Cat. 4 a VoLTE, HSPA + 21Mbps ( 3G )

Konektivita: Bluetooth 4.0, Wi - Fi ( 802.11 b / g / n), A - GPS, NFC

Farby: titánová čierna, mesačná biela, červená, zlatá (dostupnosť sa líši podľa oblasti)

Ostatné: Plug & Pop, režim Host, klip zásobník, Quick Window púzdro, atď.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.