PREBUĎTE Vašu pleť ! Sila rastlín v boji proti známkam únavy.
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 1.3.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Zloženie prispôsobené náročnej mužskej pokožke spája výťažky z dvoch rastlín – guarany a rakytníka rašetliakovitého, ktoré majú preukázateľné účinky proti starnutiu a únave pleti.

INOVÁCIA RASTLINNEJ KOZMETIKY

Zloženie prispôsobené náročnej mužskej pokožke spája výťažky z dvoch rastlín – guarany a rakytníka rašetliakovitého, ktoré majú preukázateľné účinky proti starnutiu a únave pleti. Guarana doposiaľ ostáva rastlinou s najväčším obsahom kofeínu. Jej výťažok umožňuje stimulovať pleť, ktorá je tak okamžite oživená. Výťažok z rakytníka rašetliakovitého obsahuje vysoké množstvo fytosterolov a umožňuje obnovenie syntézy 3 kľúčových zložiek pleti: kolagénu, elastanu a kyseliny hyalurónovej. Tieto účinky pôsobiace proti starnutiu pleti sú jedným z patentov Yves Rocher.

Starostlivosť proti starnutíu pleti

Vaše vrásky sú okamžite vyhladené a pleť je perfektne hydratovaná a pevnejšia. Bohatý krém s nemastnou štruktúrou sa veľmi rýchlo vstrebáva.

 

Hydratačný gél na unavenú pleť

Pre pleť hydratovanú počas celého dňa bez známok únavy. Zloženie obohatené o sezamový olej pre jemnú pleť s pocitom pohodlia.

 

Dezinkrustačný gél na unavenú pleť

Pleť je vyčistená do hĺbky a revitalizovaná po jedinom použití Dezinkrustačného gélu pre unavenú pleť, ktorý je obohatený o výťažok z guarany, ktorý dodáva enrgiu. Mikro guľôčky bambusu a mentolu pleť vyčistia a prebudia.

 

Krém proti vráskam a kruhom pod očami

Zloženie obohatené o výťažok z guarany pre oživenie pohľadu a o extrakt z rakytníka rašetliakovitého s účinkami proti starnutiu pleti. Vrásky očných kontúr sú vyhladené a vačky pod očami sú viditeľne menej nápadné. Kovové guľôčky umožňujú precíznu masáž pre väčšiu efektivitu.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.