Montagne Jeunesse – pleťová maska zo zeleného čaju
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 17.1.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Nová pleťová maska Montagne Jeunesse zo zeleného čaju a zázvoru je osvedčenou kombináciou s hlbokými detoxikačnými účinkami. Je určená pre zmiešanú až mastnú pleť.

Nová pleťová maska Montagne Jeunesse zo zeleného čaju a zázvoru je osvedčenou kombináciou s hlbokými detoxikačnými účinkami. Je určená pre zmiešanú až mastnú pleť.

 

Výťažky zo zeleného čaju vplývajú na pleť ako účinná ochrana proti pôsobeniu voľných radikálov a predčasnému starnutiu. Vďaka jedinečnému komplexu antioxidantov je zelený čaj dokonalou súčasťou čínskej medicíny už 4 000 rokov. Zázvor, citrón a ďalšie zložky masky Montagne Jeunesse, majú intenzitne čistiace, antibakteriálne a liftingové účinky. Dokážu z kožných pórov odstrániť hlboko usadené nečistoty a zároveň pleť osviežujú a celkovo tonizujú.

 

Aplikácia masky zo zeleného čaju je veľmi jednoduchá  – po nanesení sa vytvorí elastická vrstva a po 10 -20 minútach pôsobenia sa maska zlupne. Pleť je po aplikácii masky na pohľad a aj pocitovo osviežená a  rozjasnená.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.