Čarovný nápoj plný vitamínov a antioxidantov
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 30.10.2013 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Pestrofarebná jeseň so sebou prináša príjemné babie leto, ale aj sychravé počasie a tradične aj nachladnutie či chrípku. Ideálnymi pomocníkmi, ktorí pomáhajú predchádzať týmto nepríjemným stavom sú vitamíny, antioxidanty a rôzne iné zdraviu prospešné látky a to najlepšie v prírodnej forme. Hrozno a šťava navyše zmierňujú únavu a depresiu, takže každodenná konzumácia 100 % Hroznovej šťavy Matyšák vyčarí len úsmev na tvári.

Pestrofarebná jeseň so sebou prináša príjemné babie leto, ale aj sychravé počasie a tradične aj nachladnutie či chrípku. Ideálnymi pomocníkmi, ktorí pomáhajú predchádzať týmto nepríjemným stavom sú vitamíny, antioxidanty a rôzne iné zdraviu prospešné látky a to najlepšie v prírodnej forme. Hrozno a šťava navyše zmierňujú únavu a depresiu, takže každodenná konzumácia 100 % Hroznovej šťavy Matyšák vyčarí len úsmev na tvári.

 

Je vhodná pre všetky vekové kategórie

100 % Hroznová šťava či už biela alebo červená je vyrobená z ušľachtilých odrôd viniča hroznorodého z viníc integrovanej výroby, čo znamená, že v podstate spĺňa parametre BIO výrobku. Tento čisto prírodný produkt neobsahuje žiadne prísady a je určený pre všetky vekové kategórie. Obzvlášť je vhodný ako energetický nápoj pre športovcov, tehotné či dojčiace matky a deti. 100 % Hroznová šťava Matyšák podporuje trávenie, má posilňujúci a upokojujúci účinok. Jej najväčšou devízou je zloženie. Podporuje látkovú výmenu, aktivuje činnosť hormónov a enzýmov. Obsahuje tiež triesloviny, farbivá, enzýmy, pektínové látky, tukové substancie, aromatické látky a to všetko v prírodnej podobe.

 

Nápoj plný antioxidantov a vitamínov

100 % Hroznová šťava obsahuje ten správny cukor – čiže glukózu a fruktózu, ktoré sú v nápoji zastúpené. Tento čarovný nápoj je tiež plný antioxidantov, ktoré znižujú pravdepodobnosť srdcovo – cievnych ochorení a určitých typov rakoviny a tiež veľa vzácnych vitamínov ako sú B,P, C, A, E, a aj minerálov ako draslík, horčík, vápnik. Hrozno sa nazýva aj bobule zdravia a nie nadarmo, nakoľko toto ovocie patrí k najzdravším druhom. Štava obsahuje aj kyselinu listovú a veľa stopových prvkov. Vitamíny, najmä C zvyšujú imunitu, ktorá je v tomto smutnom a sychravom období potrebná, hrozno a šťava zasa zmierňujú únavu a depresiu a pre svoju výživovú hodnotu je doslova energetickou bombou.

100 % Hroznová šťava nesie ocenenie Slovak Gold.

 

100 % hroznovú šťavu Matyšák – červenú alebo bielu – si môžete kúpiť vo Vinotékach Matyšák buď 0,25 l balení alebo v 1 l balení.  ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.