Polus daroval Vianoce Detskej fakultnej nemocnici
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 20.12.2012 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Deti, ktoré sa v týchto adventných týždňoch ocitli v Detskej fakultnej nemocnici, nemusia mať hlavu v smútku z chýbajúcej vianočnej atmosféry. Polus City Center sa im totiž rozhodol darovať vianočnú výzdobu, ktorá by im mala spríjemniť ťažké chvíle strávené v nemocnici.

Deti, ktoré sa v týchto adventných týždňoch ocitli v Detskej fakultnej nemocnici, nemusia mať hlavu v smútku z chýbajúcej vianočnej atmosféry. Polus City Center sa im totiž rozhodol darovať vianočnú výzdobu, ktorá by im mala spríjemniť ťažké chvíle strávené v nemocnici.

Kramáre tak rozžiarilo v týchto dňoch až 224 kusov rozličných ozdôb v podobe  vyzdobených stromčekov s osvetlením, svietiacich girlánd, blikajúcich žiariviek a iných. Okoloidúci si výzdobu môžu všimnúť už priamo z cesty – svietiace girlandy lemujú poschodia Detskej pohotovosti a žiarivky dotvárajú vianočnú atmosféru priamo nad vchodom do DFNsP. Ozdobené stromčeky sa zas nachádzajú takmer na každom oddelení. „Takúto masívnu vianočnú výzdobu sme tu ešte doteraz nemali,“ dodáva Zuzana Staneková, vedúca oddelenia prevádzkových činností na DFNsP.

 Stále funkčné a veľmi pekné ozdoby, ktoré mal Polus v rámci vlastnej výzdoby, poputovali do Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou na Kramároch. Snažili sme sa tak skrášliť nemocnicu a priniesť deťom radosť z Vianoc,“ uviedla marketingová riaditeľka Polus City Center Monika Karoliová.

Deti si výzdobu všimli a tešia sa z nej, dôkazom čoho je aj výrok 10-ročného Miška: „Stromček mi pripomína, že už o niekoľko dní príde Ježiško a prinesie mi darčeky.“  

Polus City Center plánuje podobné aktivity aj do budúcnosti. „Chceme prinášať radosť z všedného dňa nielen našim zákazníkom, ale aj tým, čo to naozaj potrebujú,“ uzatvára Monika Karoliová. 

 

 
 
 


©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.