Súťaž s Hubertom
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 17.12.2012 16:09
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

K sviatočnej atmosfére a pohode v kruhu blízkych neodmysliteľne patrí aj pohárik lahodného šumivého vínka, ktoré dodá každej situácii slávnostný nádych a navodí tú správnu náladu.

K sviatočnej atmosfére a pohode v kruhu blízkych neodmysliteľne patrí aj pohárik lahodného šumivého vínka, ktoré dodá každej situácii slávnostný nádych a navodí tú správnu náladu.

 

Spoločnosť Hubert J.E. predstavila exkluzívnu limitovanú edíciu červeného sektu. Toto  elegantné cuvée vzniklo na počesť manželky Johanna E. Huberta, zakladateľa spoločnosti Hubert J.E., ktorá sa dnes môže pochváliť dlhoročnou tradíciou a vysokou kvalitou šumivých vín.

 

Zapojte sa do našej súťaže a získajte darček. Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a výhra môže byť Vaša.

 

 

Ako sa volá limitovaná edícia Hubert?

 

a)      Pauline Hubert Extra Brut

b)     Teresa Hubert Extra Brut

c)      Anna-Marie Extra Brut

 

Na stránkach lady.sk je uverejnený článok, v ktorom sa dozviete odpoveď na našu otázku. Keď nájdete túto odpoveď, kliknite sem a systém Vám ponúkne formulár na odoslanie, v ktorom je potrebné vyplniť odpoveď na otázku a štyri údaje - meno, priezvisko, mesto a mailovú adresu a potom odoslať.

 

Pozor! Ak niektorú z týchto položiek nevyplníte, systém Vás nebude vedieť zaradiť do losovania.

 

Súťaž trvá  do 21.decembra 2012. Uverejnenie výhercov bude deň po ukončení súťaže. Výhercovia budú kontaktovaní mailom na adrese, ktorú uviedli do formulára.

 

Do súťaže je možné zapojiť sa každý deň. Čím sa viac krát zapojíš, tým máš väčšiu šancu na výhru.

 

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ !!©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.