Súťaž so šľahačkou Dr. Oetker
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 3.12.2012 14:49
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Parížska šľahačka je súčasťou sladkých dezertov na mnohoraké spôsoby. Delikátne krémové náplne v zákuskoch či svieže ovocné poháre by bez nej chutili príliš obyčajne. Pre tých, ktorí túto gurmánsku lahôdku zbožňujú, prináša teraz Dr.Oetker na pulty lahodnú novinku: Šľahačku parížsku s vysokým obsahom kakaa – novodobú „potravu pre bohov“.

Parížska šľahačka je súčasťou sladkých dezertov na mnohoraké spôsoby. Delikátne krémové náplne v zákuskoch či svieže ovocné poháre by bez nej chutili príliš obyčajne. Pre tých, ktorí túto gurmánsku lahôdku zbožňujú, prináša teraz Dr.Oetker na pulty lahodnú novinku: Šľahačku parížsku s vysokým obsahom kakaa – novodobú „potravu pre bohov“.

 

 Zapojte sa do našej súťaže a získajte balíček produktov Dr.Oetker. Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a výhra môže byť Vaša.

Koľko % kakaa má v sebe parížska šľahačka od Dr.oetker?

 

a)      16

b)      22

c)      28

 

 

Na stránkach lady.sk je uverejnený článok, v ktorom sa dozviete odpoveď na našu otázku. Keď nájdete túto odpoveď, kliknite sem a systém Vám ponúkne formulár na odoslanie, v ktorom je potrebné vyplniť odpoveď na otázku a štyri údaje - meno, priezvisko, mesto a mailovú adresu a potom odoslať.

 

Pozor! Ak niektorú z týchto položiek nevyplníte, systém Vás nebude vedieť zaradiť do losovania.

 

Súťaž trvá  do 08.decembra 2012. Uverejnenie výhercov bude deň po ukončení súťaže. Výhercovia budú kontaktovaní mailom na adrese, ktorú uviedli do formulára.

 

Do súťaže je možné zapojiť sa každý deň. Čím sa viac krát zapojíš, tým máš väčšiu šancu na výhru.

 

 

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ !©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.