Novinka – Anticol 2x efekt Zázvor: Účinná záchrana podráždeného hrdla
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 24.11.2012 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Ranné hmly, žltnúce lístie, miznúce slnečné lúče – to všetko naznačuje, že opäť prichádza jeseň. Tá so sebou žiaľ neprináša iba romantické prechádzky v parku, ale tiež nepríjemné prechladnutia a bolesti hrdla. Nenechajte nič na náhodu a vychutnajte si jeseň naplno s funkčnými bonbónmi Anticol 2x efekt, teraz s novou príchuťou Zázvor.

Ranné hmly, žltnúce lístie, miznúce slnečné lúče – to všetko naznačuje, že opäť prichádza jeseň. Tá so sebou žiaľ neprináša iba romantické prechádzky v parku, ale tiež nepríjemné prechladnutia a bolesti hrdla. Nenechajte nič na náhodu a vychutnajte si jeseň naplno s funkčnými bonbónmi Anticol 2x efekt, teraz s novou príchuťou Zázvor.

 

Bonbóny Anticol sú jedinečné svojím zložením. Mentolové furé s príchuťou zázvoru je obohatené o zinok a eukalyptus, takže prispieva k podpore normálneho fungovaniu imunitného systému a pomáha upokojiť podráždené hrdlo.

Anticol 2x efekt v sebe ukrýva tekutú náplň, teraz po novom aj s intenzívnou zázvorovou príchuťou, ktorá vás hrejivo pohladí a príjemne naladí.

 

Dáte prednosť novej príchuti zázvoru, ktorá je zjemnená prímesou medu? Alebo zostanete verní čiernym ríbezliam, medu & citrónu, či osvedčenej extra silnej príchuti? Vďaka praktickému baleniu sa bonbóny Anticol 2x efekt pohodlne vojdú do kabelky aj do vrecka, takže vás môžu sprevádzať chladnými ránami aj veternými a upršanými dňami. Užívajte si jeseň plnými dúškami!

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.