Vianoce budú plné veselých farieb
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 30.11.2012 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Tyrkysová, fialová, ružová, pistáciová... pripravte sa na Vianoce plné farieb! Nebojte sa experimentovať, najžiarivejšie sviatky roka budú túto sezónu skutočne pestré. Trendom vo vianočnej výzdobe budú kombinácie rôznych farieb a netradičných tvarov. Vyberú si však aj priaznivci klasiky. Červená, zlatá a strieborná nikdy nevyjdú z módy. A pre deti Tesco pripravilo špeciálne ozdoby s rozprávkovými motívmi.

Tyrkysová, fialová, ružová, pistáciová... pripravte sa na Vianoce plné farieb! Nebojte sa experimentovať, najžiarivejšie sviatky roka budú túto sezónu skutočne pestré. Trendom vo vianočnej výzdobe budú kombinácie rôznych farieb a netradičných tvarov. Vyberú si však aj priaznivci klasiky. Červená, zlatá a strieborná nikdy nevyjdú z módy. A pre deti Tesco pripravilo špeciálne ozdoby s rozprávkovými motívmi.

 

Hravé vianočné stromčeky a úsporné osvetlenie

Ak ste fanúšikom trvácnych umelých vianočných stromčekov, tento rok si môžete v predajniach Tesco vybrať nielen z rôznych veľkostí, ale aj farieb. Zaujímavým interiérovým doplnkom bude určite netradičný biely vianočný stromček alebo model so šiškami a jarabinou, ktorý vyzerá ako živý. Každoročným hitom sú malé stromčeky so svetielkami a ozdobami rôznych farebných odtieňov.

Vianočné ozdoby rozveselia byt

Nebojte sa tento rok farebnosti v byte a na stromčekoch. V Tescu si môžete vybrať z bohatej ponuky súprav farebných ozdôb. V jednom balení nájdete kombinácie ozdôb v rôznych a zelenou, navyše ozdobené farebnými bodkami.

Klasické vianočné gule môžete navyše tento rok vymeniť za netradičné ploché ozdoby – v Tescu ich nájdete napríklad v tvare vianočného stromčeka. Zaujmete každú návštevu!

Zástancov klasiky potešia ozdoby v odtieňoch hnedej, medenej a striebornej. Hitom bude aj kombinácia modrej a striebornej, zlatej s fialovou či červenej s temne zelenou. Pre fanúšikov ekológie ponúka Tesco okrem úsporných LED vianočných žiariviek aj slamené ozdoby na stromček v rôznych tvaroch a veľkostiach.

 

Deti budú vianočné zdobenie milovať! 

Zapojte do výzdoby bytu aj deti, nech zažijú atmosféru vianočných príprav. V Tescu sme pre ne pripravili ponuku ozdôb na stromček s rozprávkovými motívmi, zábavné nálepky na okná či netradičné látkové ozdoby. A každé dieťa bude určite šťastné, ak mu na stromčeku rozsvietite detské veselé svetielka v podobe stromčekov, snehuliakov či sobích hlavičiek. A aby bolo zábavy ešte viac, do rytmu vám pri zdobení môže vyhrávať koledy vianočná čiapka s motívom Santa Clausa.

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.