Slovák autorom dizajnu kávovaru NESCAFÉ DOLCE GUSTO
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 14.9.2012 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Výrobcovia kávovaru NESCAFÉ DOLCE GUSTO vyhlásili celoeurópsku súťaž o návrh dizajnu na obľúbený kávovar. Víťazný návrh bude realizovaný a dostupný na trhu v limitovanej edícii na jar 2013.

Výrobcovia kávovaru NESCAFÉ DOLCE GUSTO vyhlásili celoeurópsku súťaž o návrh dizajnu na  obľúbený kávovar. Víťazný návrh bude realizovaný a dostupný na trhu v limitovanej edícii na jar 2013.

NESCAFÉ DOLCE GUSTO vyhlasuje prvý ročník celoeurópskej súťaže:  Euro Design Contest.  Unikátny a jedinečný projekt spojí na sociálnej sieti www.facebook.com  všetkých súťažiacich, ale i fanúšikov značky NESCAFÉ DOLCE GUSTO z 19 krajín.

Do súťaže sa môže prihlásiť ktokoľvek nad 18 rokov. Úlohou je navrhnúť dizajn nového prístroja NESCAFÉ DOLCE GUSTO Melody 3 play&select.

Prihlásenie do súťaže je veľmi jednoduché. Súťažiaci sa najskôr stane fanúšikom značky na http://www.facebook.com/dolcegustoczsk.  Na stránke si vyberie jeden z dvoch spôsobov návrhu: buď vytvorí návrh pomocou špeciálnej aplikácie priamo na facebooku, alebo po stiahnutí základného obrázku navrhne dizajn pomocou vlastného grafického softvéru.

Súťaž je rozdelená do dvoch etáp: prvá etapa prebehne na národnej úrovni od 10. septembra 2012 do 14.októbra 2012. Všetky návrhy budú hodnotiť ostatní návštevníci stránky pomocou “like”. Fanúšikovia vyberú 10 najlepších dizajnérov,z ktorých odborná porota nakoniec vyberie jeden najlepší, ktorý bude reprezentovať našu krajinu na veľkom európskom  finále v Miláne.

Súťaž je pre mladých, talentovaných, zatiaľ „nenájdených“ umelcov. Dizajnérska súťaž, ktorá nie je limitovaná vekom, vzdelaním, postavením, vierovyznaním je určená pre všetkých, ktorí chcú skúsiť niečo nové. Jedine čo vám nesmie chýbať, je chuť pracovať a prezentovať svoj návrh.

Druhé medzinárodné kolo bude prebiehať  od  22. októbra 2012  do 10. novembra 2012. Záverečné vyhodnotenie sa bude konať 11. novembra 2012 v Miláne v Taliansku.  Víťazný návrh sa  bude vyrábať v limitovanej  edícii na jar v roku 2013. Finále budete môcť sledovať naživo online na FB profile NESCAFÉ Dolce Gusto CZ/SK na adrese http://www.facebook.com/dolcegustoczsk

Dizajnéri budú navrhovať dizajn kávovaru NESCAFÉ DOLCE GUSTO Melody 3 s ovládaním play&selcet-, čo znamená automatické zastavenie toku vody cez kapsulu podľa odporúčania, alebo podľa chute spotrebiteľa. Ovládacie koliesko „mouse wheel“  slúži na  nastavenie intenzity chute nápoja  nielen podľa odporúčaného dávkovania, ktoré je naznačené na každej škatuľke i kapsule, ale zároveň si spotrebiteľ môže každý nápoj personalizovať, teda pridať / ubrať vodu podľa svojho vlastného gusta, čo je na trhu kapsulových systémov bezkonkurenčná výhoda.

 

Kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO spájajú inteligentnú technológiu v kombinácii  s inovatívnym dizajnom. Kávovary sa vyznačujú  spoľahlivosťou, nízkou poruchovosťou, rýchlosťou, čistou prípravou nápoja. Vynikajú medzi konkurenčnými výrobkami výstupným tlakom čerpadla 15 barov, bezkonkurenčnou ponukou nielen teplých, ale aj studených nápojov a širokou paletou nápojov, ktorá dnes umožňuje pripraviť až 27  rôznych nápojových  špecialít.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.