HARIBO CHAMALLOWS FLOWERS kvetinová cukrovinka na zahryznutie
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 3.5.2012 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Jar je v plnom prúde a nielen v prírode všetko kvitne. Jarnú náladu si teraz môžete dopriať dvojnásobne – stačí ochutnať nové mäkké penové cukríky HARIBO Chamallows Flowers. Cukríky v tvare kvetín, ktoré sa doslova rozplývajú na jazyku, Vás razom prenesú na rozkvitnutú lúku. Na chvíľu tak môžete nechať starosti všedného dňa za sebou.

Jar je v plnom prúde a nielen v prírode všetko kvitne. Jarnú náladu si teraz môžete dopriať dvojnásobne – stačí ochutnať nové mäkké penové cukríky HARIBO Chamallows Flowers. Cukríky v tvare kvetín, ktoré sa doslova rozplývajú na jazyku, Vás razom prenesú na rozkvitnutú lúku. Na chvíľu tak môžete nechať starosti všedného dňa za sebou.

 

„Mäkké penové cukríky Chamallows patria medzi obľúbené stálice u našich spotrebiteľov. Ponúkame ich hneď v niekoľkých chuťových a tvarových variáciách,“ hovorí Rostislav Němec, konateľ spoločnosti HARIBO CZ s.r.o. „V jarnom období predstavujeme veselý tip v podobe farebných kytičiek, ktoré sa doslova rozpúšťajú na jazyku. HARIBO Chamallows Flowers nielen výborne chutia, ale vďaka svojmu tvaru a farbe potešia aj oči. Rovnako ako pri ostatných cukrovinkách HARIBO aj pri výrobe Chamallows Flowers sa používajú výhradne prírodné farbivá a príchute. Cukríky HARIBO Chamallows sa vyrábajú v štyroch prevedeniach: Flowers, Šmolkovia, Exotic, Speckies,“ dodáva Rostislav Němec.

 

Ako vznikli mäkké cukríky typu marshmallows?

Cukríky typu marshmallows, ku ktorým patria aj nové HARIBO Chamallows Flowers, majú naozaj dlhú históriu, ktorá siaha až do obdobia starého Egypta. V minulosti bola ich základom miazga z rastliny Althea officinalis, z ktorej sa vyrábali sladkosti. Tie sa miešali s medom a orechmi. Začiatkom 19. storočia už cukrári formovali sladkosti do najrôznejších tvarov. V roku 1948 začal Alex Doumak pridávať do cukríkov škrob kvôli tuhnutiu a moderné cukríky marshmallows boli na svete. Dnes sa tieto obľúbené cukrovinky vyrábajú zo želatíny, cukru, škrobu a vody v najrôznejších príchutiach. Majú množstvo tvarov a sú obľúbenou pochúťkou detí i dospelých všetkých vekových kategórií.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.